دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دستگیری امام زمان جعلی به دست اطلاعات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، "احمد محمود ابوالحجاج الطایفی" که یک کشاوز و از اهالی شمال "اسوان" بوده، برای بازجویی تحویل مقامات ذیربط مصری شده است

بنا به اعلام دادستانی مرکز ادفو (شمال اسوان)، اتهامات "احمد محمود ابوالحجاج الطایفی" مواردی از جمله ادعای امامت زمان و نبوت است. وی همچنین متهم شده که دارای برخی افکار مغایر با شریعت اسلام از جمله بخشیدن فرائضی مانند نماز، روزه و زکات می باشد.

این مدعی دروغین امامت زمان، متهم است که تعدد زوجات را به روشی غیر از روش مشروع در شریعت اسلام تبلیغ می کرده است.

براساس این گزارش "احمد محمود ابوالحجاج الطایفی" در روستای "الطوناب" از توابع مرکز ادفو واقع در شمال اسوان دستگیر شده است.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.