يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: موج جدید گرد و خاک در راه است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي از ورود موج جديد گرد و خاك به كشور خبر داد و گفت: گرد و خاك از روز يكشنبه در تهران سبب كاهش ديد افقي و كيفيت هوا مي شود.

مهندس عبدالرضا اميدوار شهري افزود: براساس نقشه هاي پيش يابي هواشناسي تا روز سه شنبه، جوي پايدار بر کل کشور حاکم بوده که در نتيجه آن آسماني صاف و آفتابي را براي اکثر نقاط خواهيم داشت.

وي افزود: از سوي ديگر تا روز دوشنبه به سبب وزش باد شديد بر روي کشور عراق، به تناوب، پديده باد و گرد و خاک و کاهش ديد افقي در جنوب غرب و برخي نقاط غرب پيش بيني مي شود.

همچنين طي اين مدت در شرق و جنوب شرق کشور، بويژه منطقه زابل، وزش باد شديد همراه با گرد و خاک ادامه خواهد داشت.

مديركل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي كشور به اطلاعيه ويژه اين سازمان اشاره كرد و گفت: بر اين اساس طي روزهاي يكشنبه و دوشنبه باد و گرد وخاك به تناوب در استانهاي خوزستان، ايلام، كرمانشاه، بوشهر و با شدت كمتر در استانهاي اصفهان، مركزي، قزوين و تهران سبب كاهش ديد افقي و كيفيت هوا مي شود.

از سوي ديگر در اين مدت نيز به سبب وزش باد شديد در شرق و جنوب شرق كشور، توفان شن و خاك در شمال سيستان و بلوچستان و جنوب خراسان جنوبي تداوم خواهد داشت.

وي تصريح كرد: بر اين اساس آسمان تهران در روزهاي يكشنبه و دوشنبه صاف همراه با غبارصبحگاهي گاهي وزش باد خواهد بود كه حداقل و حداكثر دما در اين مدت به 25 و 38 درجه سانتيگراد بالاي صفر مي رسد.

مديركل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي كشور خاطرنشان كرد: همچنين در روز يكشنبه استان خوزستان با حداكثر دماي 47 درجه سانتيگراد بالاي صفر گرمترين و چهارمحال و بختياري نيز با حداقل دماي 10 درجه سانتيگراد بالاي صفر خنكترين استان هاي كشور خواهند بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.