دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام جمع بندی 5+1 تا پایان ماه رمضان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سعید جليلي نماينده مقام معظم رهبري و دبير شوراي عالي امنيت ملي با اشاره به برخورد سازنده، موثر و مبتكرانه جمهوري اسلامي ايران در گفت وگو ها تصريح كرد: «پاسخ روشن و مشخص به ايده هاي واقعي جمهوري اسلامي ايران يك انتظار منطقي است».

اشتون مسوول سياست خارجي اتحاديه اروپا و هماهنگ كننده گفت وگو هاي گروه 1+5 با جمهوري اسلامي ايران نيز با استقبال از ايده هاي مطرح شده از سوي طرف ايراني در گفت وگو هاي اخير در استانبول، اظهار كرد: «براي جمع بندي ديدگاه هاي 1+5 درباره ايده هاي جمهوري اسلامي ايران قصد دارد تا با 6 كشور گفت وگو كرده و تا پايان ماه رمضان جمع بندي را به دكتر جليلي اعلام نمايد».

براي اين مبنا توافق شد پس از ماه مبارك رمضان مجددا اشتون با جليلي گفت وگو كند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.