"> ژوزه گلوی بازیکنان پرسپولیس را گرفته بود!
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ژوزه گلوی بازیکنان پرسپولیس را گرفته بود! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه به دست آمدن گل های پرسپولیس از روی کار ترکیبی جای امیدواری دارد، گفت: بازیکنان پرسپولیس بعد از رفتن "مانوئل ژوزه" از نظر روحی متحول شده اند به گونه ای که انگار آن مربی پرتغالی گلوی آنها را گرفته بود.

ابراهیم آشتیانی در مورد پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس برابر فجرسپاسی در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق گفت: من بعد از بازی با صنعت نفت هم گفتم که پرسپولیس متحول شده است. کارهای ترکیبی بازیکنان بهتر شده و تمام فاکتورهای فوتبال در زمین اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه پرسپولیس می توانست چند گل دیگر برابر فجر به ثمر برساند، افزود: گل های پرسپولیس اتفاقی به دست نیامد. بازیکنان روی کار ترکیبی گل زدند که این جای امیدواری دارد. پرسپولیس در ثانیه های ابتدایی و بعد از چند پاسکاری زیبا بازیکنان فجر را غافلگیر کرد و به گل رسید.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در خصوص موقعیت هایی که بازیکنان این تیم به راحتی از دست می دهند، تاکید کرد: کریم انصاری فرد ظرفیت زیادی در گلزنی دارد. او یکی از بهترین مهاجمان ایران است ولی باید بیشتر تمرین کند تا بتواند از تمام فرصت هایی که در یک مسابقه به دست می آورد استفاده کند.

آشتیانی در پاسخ به این سئوال که "چه چیزی باعث شده پرسپولیس بعد از رفتن ژوزه راحت تر بازی کند"؟ اظهار داشت: من یکی از منتقدان ژوزه از هفته های ابتدایی بودم. او اگر همان زمان به کمیته فنی می آمد و به حرف ما گوش می کرد الان در کورس قهرمانی بودیم! تحول روحی بازیکنان بهترین تغییری که بعد از رفتن ژوزه ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: انگار ژوزه گلوی بازیکنان را گرفته بود! او هر بازیکنی که "چپ و راست می رفت" را بیرون می گذاشت. او به صورت غیر انسانی شخصیت بازیکنان را زیر سئوال می برد؛ به عنوان مثال پولادی را در بازی با مس بعد از 15 دقیقه بیرون کشید که این کارش به دور از شان یک مربی بود.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در پایان با انتقاد از مربیان خارجی گفت: مربیان خارجی که به ایران می آیند، نژاد پرستند! آنها فکر می کنند فوتبال را فقط خودشان می فهمند. این برای مردم ایران بدترین چیز است.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز یکشنبه و در چارچوب هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه 2 بر صفر برابر فجرسپاسی به پیروزی دست یافت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.