شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فرمانده کل سپاه: امروز با بزرگترین جنگ نرم سیاسی دشمنان مواجه هستیم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری پنجشنبه شب در همایش «میقات صالحین» اظهار كرد: هم اندیشی در حلقه های صالحین مقدمه ای برای انجام كارهای بزرگتر و ایفای نقش موثرتر، بسیج در جهاد فرهنگی، جهاد سازندگی بوده و امروز در جنگ نرمی است كه با دشمنان خارجی و داخلی در ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی داریم و باید نقش انقلابی و رسالت خود را به خوبی ایفا كند.

وی افزود: شرایط انقلاب شرایطی بسیار مهم، حساس و سرنوشت ساز است بدون تردید امروز با دوران دفاع مقدس تفاوت های بزرگی دارد، اما بسیج نباید این طور تصور كند كه حضور آن تنها در عرصه های نظامی است، بلكه امروز كه انقلاب در برهه ای حساس به سر می برد و با بزرگترین تهدید نرم سیاسی مواجه ایم، بسیجیان با حضور فعال باید خود را برای مقابله با تهاجمات دشمن ـ كه در اوج خود قرار دارد ـ آماده كنند.

وی بر جایگاه بسیج و حلقه های صالحین در مقابله با جنگ نرم دشمنان تاكید كرد و گفت: باید هرچه بیشتر این حلقه ها در جهت توانمندسازی و آمادگی برای مقابله با جنگ نرم دشمن خود را آماده كنند.

فرمانده كل سپاه ابراز امیدواری كرد كه بسیج در جایگاهی قرار گیرد كه محبوب و درخور شأن انقلاب اسلامی باشد.

این مراسم با حضور فرماندهان عالی رتبه سپاه از جمله سردار سلامی جانشین فرمانده كل سپاه ، سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین، سردار كاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) و تمدن استاندار تهران و صدها نفر از فعالان بسیج، برگزار شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.