دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: استقبال باشکوه مردم دورود از علی دایی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

راه آهن به دلیل اینکه در دورود هتل مجهز وجود ندارد، شب قبل از بازی را در بروجرد سپری کرد ولی در زمان ورود اتوبوس راه آهن به دورود، مردم این شهر حسابی علی دایی، سرمربی این تیم را شگفت زده کردند. حدود 300 نفر از مردم این شهر اتوبوس راه آهن را متوقف کردند و جلوی پای دایی گوسفند قربانی کردند.

به نظر می رسد مردم این شهر می خواهند طوری رفتار کنند که سازمان لیگ دیگر نتواند میزبانی را از این شهر بگیرد اما زمانی که راه آهنی ها وارد شهر دورود شدند، حدود 2 هزار نفر از مردم این شهر با موتور آنها را تا جلوی در استادیوم تختی همراهی کردند.

استقبال باشکوه مردم دورود از علی دایی

پیش از شروع بازی تماشاگران گهر بنری از علی دایی در استادیوم نصب کرده بودند اما این تمام ماجرا نبود. هنگام ورود دایی به زمین، تماشاگران دورود روی پا ایستاده بودند و به شدت سرمربی راه آهن را تشویق می کردند. این اتفاقی است که تقریبا در هیچ کدام از استادیوم های ایران نمی افتد. آنها در پایان بازی هم به شدت سرمربی راه آهن را تشویق کردند.

اما جالب است که رویکرد محمدمایلی کهن با علی دایی کاملا با تماشاگران گهر متفاوت بود. او که در مصاحبه هایش بارها از علی دایی انتقاد کرده، حالا هم حاضر نشد به سمت او برود. مایلی کهن نه خودش سمت دایی رفت و نه اجازه داد بازیکنانش این کار را انجام بدهند. با این حال دو سه بازیکن گهر بدون توجه به این مسئله سمت دایی رفتند و با او حال و احوال کردند. از راه آهنی ها هم محمد محمدی، حمید علی عسگر و سامان آقازمانی سمت مایلی کهن رفتند.

بی تردید تنها نقطه مثبت برگزاری بازی در دورود همین تماشاگران پرشور بود. جز این سازماندهی برای برگزاری بازی وجود نداشت، نه سالن کنفرانس استاندارد در استادیوم تختی داشت و نه نظمیدر کنفرانس برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.