دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توهین مجله فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری شبستان: مجله فرانسوی شارلی ابدو، در نظر دارد بار دیگر با انتشار کاریکاتورهای سریالی به پیامبر اکرم(ص) توهین کند.

مجله فرانسوی «شارلی ابدو» سابقه دیرینه ای در توهین به مقدسات اسلامی دارد، اعلام کرد که روز چهارشنبه دوم ژانویه 2013، در نظر دارد سری کاریکاتورهای توهین آمیز به پیامبر اکرم (ص) را با عنوان « زندگی محمد(ص)» منتشر کند.

این در حالی است که طراح انیمیشن مجله شارلی ابدو مدعی شده است که در این سری کاریکتورها توهینی به پیامبر (ص) نشده است و مطمئنا هیچ مسلمانی از دیدن آن ناراحت نخواهد شد.

وی در ادامه گفت: ما باید به جای انتشار کاریکاتورهایی از پیامبر اسلام به انتشار انیمیشن هایی از زندگی وی دست می زدیم، تمایل دارم مردم فرانسه با نگرش حضرت محمد(ص) آشنا شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.