جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وعده ای دیگر برای استقلال و پرسپولیس - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه کیهان: وزير ورزش و جوانان از برگزاري نشست هاي مشترك مسئولان وزارت اقتصاد و دارايي براي خصوصي سازي استقلال و پرسپوليس خبر داد.

محمد عباسي، وزير ورزش و جوانان از نشست هاي مشترك مسئولان وزارت اقتصاد و دارايي و سازمان خصوصي سازي با كارشناسان اين وزارتخانه پيرامون خصوصي سازي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس خبر داد و گفت: طرفداران اين دو تيم مردمي منتظر اخبار خوشي در اين خصوصي باشند.

وي ادامه داد: در ماه هاي اخير تلاش كرديم وضعيت دو باشگاه پرسپوليس و استقلال را از ابعاد مختلف مورد بررسي قرار دهيم كه در اين خصوص به نتايج بسيار خوبي هم دست يافتيم.

عباسي با بيان اينكه بررسي ها نشان مي داد كه بحث واگذاري باشگاه ها ممكن است با چالش هاي بسيار مواجه شود، اظهار داشت: با وجود تصويب دولت براي واگذاري سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصي قدم هاي خوبي با همكاري سازمان خصوصي سازي در اين زمينه برداشته شده است.

عباسي در خصوصي نشست هاي داخلي كارشناسان وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: زيان ده بودن و وجود اشكالات و ابهامات فراوان در صورت هاي مالي، شفاف نبودن اموال و دارايي ها، دريافت نكردن حق پخش تلويزيوني و بسياري مشكلات ديگر از جمله مواردي بود كه فراروي اين امر مهم قرار داشت.

خوشبختانه با نشست هايي كه با كارشناسان و مسئولان وزارت اقتصاد و دارايي و سازمان خصوصي سازي برگزار شده است، تلاش شده اين ابهامات با راهكارهاي قانوني برطرف شود.

عباسي درحالي چندمين بار از خصوصي سازي استقلال و پرسپوليس خبر مي دهد كه طي سال هاي گذشته هم شعارهايي از اين دست از سوي مسئولان خصوصي سازي و... شنيده شده اما هيچ كدام تاكنون رنگ واقعيت به خود نگرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.