جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

هنوز چند دقیقه ای از نشان دادن این پیام نگذشته بود که کاربران شبکه های مجازی دست به کار شدند و هر کدام تعبیر خودشان را از اینکه «چونا» کیست ارائه کردند. عده ای در توییتر نوشتند: «چونا همان دختر هندی است که در اتوبوس بر اثر تجاوز گروهی جانش را از دست داد.»

اما سایت باشگاه منچستریونایتد در تماسی با روزنامه های انگلیسی اعلام کرد: «چونا دوست دوران کودکی فان پرسی بوده که 24 ساعت قبل از بازی از دنیا رفته است.»

حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها!

در بازی که چهارشنبه هفته گذشته بین فولام و ساوتهمپتون برگزار شد، «برباتوف» از تیم فولام پس از گلزنی، پیراهنش را بالا زد و نوشته روی پیراهنش را به دوربین ها نشا داد. روی پیراهن برباتوف نوشته بود: «آرام باشید و فقط به من پاس دهید!» نوشته ای که به نظر کمی مغرورانه می آید اما انتخاب نوشته های بیانگر خوشحالی بعد از گلزنی میان فوتبالیست ها به اینجا ختم نمی شود.

عید مبارک

حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها!

«خدا رحمتت کند پاپ»

حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها!

چرا همیشه من؟

حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها!

حمایت از کارگران اخراج شده

رابی فاولر، مهاجم سابق لیورپول در سال 1997 پس از گلزنی برابر برن برگان در جام اتحادیه پیامی را با مضمون اینکه از کارگران اخراج شده بندر لیورپول حمایت کنید را به دوربین های تلویزیونی نشان داد اما این بازیکن در ادامه از سوی یوفا دو هزار فرانک سوئیس جریمه شد زیرا این پیام، یک پیام سیاسی بود.

تولدت مبارک مادرم

حاشیه های زیر پیراهنی فوتبالیست ها!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.