شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

محمد کمالی پور تهیه کننده «آینه شمعدون» در گفت و گو با خبر سینما مشکلات حضور این بازیگران در ادامه تولید آینه شمعدون را حل شده می داند. به گفته کمالی پور، رضا عطاران در قراردادی که با فیلم دهلیز بسته است بندی را لحاظ کرده که طبق آن با شروع دوباره فیلمبرداری آینه شمعدون او سر صحنه این فیلم حاضر خواهد شد و تا امروز که 10 روز از شروع مجدد فیلمبرداری گذشته عطاران در همه آفیش هایی که از سوی گروه تولید شده حضور داشته است.

مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد! -

به این ترتیب کمالی پور تمام اخبار مبنی بر عدم حضور بازیگران اصلی فیلم در بخش دوم فیلمبرداری آینه شمعدون را تکذیب کرد اما به گفته کمالی پور، مهمترین اتفاق در اعمال اصلاحیه های اداره کل نظارت و ارزشیابی حذف کامل نقشی است که قرار بود مهتاب کرامتی آن را بازی کند.

کرامتی قرار بود در آینه شمعدون نقش زن مردنمایی به نام حشمت را بازی کند که همه از بچگی او را به عنوان یک پسر می شناختند. البته شایعاتی هم وجود داشت که طبق آن نقش لیلا بلوکات هم دچار تغییراتی شده که کمالی پور این مسئله را تکذیب می کند. تهیه کننده آینه شمعدون راش هایی که تا به حال از فیلم گرفته شده را قابل استفاده می داند و می گوید: «قسمت هایی که قبل از توقف کار گرفته بودیم مشکلی ندارد و می توانیم از آنها استفاده کنیم.»

اما مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که آیا فیلم به جشنواره فجر می رسد یا نه؟ کمالی پور با بیان اینکه نسخه اولیه فیلم را برای بازبینی به دفتر جشنواره فجر فرستاده، می گوید: «هدف اول ما این است که فیلم خوبی ساخته شود، به همین دلیل هم یک و نیم میلیارد هزینه فیلم کرده ایم. کار به علت تعدد لوکیشن ها و بازیگران زیادی که داریم بسیار سنگین است. تمام تلاشمان این است که بتوانیم با حفظ کیفیت فیلم را به جشنواره فجر برسانیم ولی مطمئنا حاضر نخواهیم شد به هر قیمتی و یا هر کیفیتی فیلم را به جشنواره فجر برسانیم چون همانگونه که گفتم اولویت ما ساخت فیلم خوب است.»

آینه شمعدون سومین تجربه بهرام بهرامیان پس از فیلم های آل و پریناز در سینماست و رضا عطاران، محسن طنابنده، احمد مهران فر، پانته آ بهرام، مهران احمدی و لیلا بلوکات بازیگران اصلی این فیلم هستند. فیلم داستان عقیم شدن یک الاغ توسط صاحبش است، صاحبی که قبلا در سیرک کار می کرده.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.