پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محمد بنا دیگر به کشتی ایران برنمی‌گردد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نماينده محمد بنا مي گويد، سرمربي تيم ملي با اين وضعيت به کشتي فرنگي بر نمي گردد. ميرزايي معتقد است مسوولان شمشير را از دست بنا گرفته اند و مي گويند بجنگ!

داود ميرزايي که از عوامل اصلي بازگشت دوباره محمد بنا به کشتي فرنگي بود و در جلسات اخير فدراسيون براي حل مشکلات کشتي فرنگي هم به عنوان نماينده تام الاختيار محمد بنا حضور داشت، اظهار کرد: محمد بنا با امکانات اندک و تلاش فوق العاده خود و همکارانش توانست بهترين نتيجه تاريخ ايران در المپيک را کسب کند ، اما بعد از المپيک همه چيز فراموش شد.

وي افزود: خواسته هاي بنا عجيب و غريب و رويايي نيست ولي آقايان حتي از برآورده کردن امکانات اوليه هم دريغ مي کنند. بنا با چه انگيزه و پشتوانه اي دوباره بازگردد؟ آقايان زماني که نزديک مسابقه ها مي شود به فکر مي افتند و اندک امکاناتي در اختيار مي گذارند اما بعد از کسب موفقيت همه چيز را فراموش مي کنند. تا وقتي که امکانات سيستماتيک نباشد فکر نمي کنم بنا بازگردد.

ميرزايي ادامه داد: خود آقاي رييس جمهور از بنا خواست که بازگردد و به او گفت تا چهار المپيک ديگر بايد بماند. بنا و اطرافيانش که دست شان به رييس جمهور نمي رسد ولي توقع مي رود مسئولين که در جريان ا خبار هستند فکري به حال کشتي فرنگي کنند.

وي درباره بازگشت محمد بنا به کشتي فرنگي گفت: بعد از المپيک بنا نمي خواست بازگردد و آقاي خطيب با من تماس گرفت که پادرمياني کنم تا بنا برگردد، من هم پاشنه در خانه بنا را از جا درآوردم و آنقدر رفتم و از او خواستم که فرنگي را رها نکند که او هم به خاطر اصرارها و عشقي که به کشتي فرنگي دارد به صورت مشروط قبول کرد بازگردد.

ميرزايي ادامه داد: بعد از بازگشت او باز هم هيچ تغييري به وجود نيامد چون آقايان قول داده بودند تا 20 روز مشکلات حل شود ولي تاکنون که اتفاق خاصي نيفتاده و من هم متاسفم که اين مرد را با اصرار از خانه بيرون کشيدم تا اين طور مورد بي حرمتي قرار بگيرد و با بي توجهي به حرف هايش آبرويش برود. من از او معذرت مي خواهم و از صميم قلب پشيمانم که به او اصرار کردم تا بيايد و در واقع به او خيانت کردم که باعث شدم اين گونه دچار چالش شود.

وي درباره بازگشت دوباره بنا تصريح کرد: اين مسئله دست خود اوست که بيايد يا نيايد ولي او با چه دلخوشي بايد کار کند؟ آيا حقوق خوبي مي دهند يا امکانات فوق العاده اي در اختيار مي گذارند يا دست کم مهربان هستند؟ آقايان کاري کرده اند که بنا خسته شده و نياز به استراحت دارد.

ميرزايي افزود: بنا هيچ چيز براي خودش نمي خواهد و حتي حاضر است از جيب خود خرج کند. تنها فرياد او به خاطر کشتي فرنگي است چون اگر به فکر خودش بود، مي توانست مثل دستيارانش که با گرفتن پول هاي ميلياردي به خارج از کشور رفتند او هم برود ولي به خاطر عشق به کشورش ماند . شمشير را از دست او گرفته اند و مي گويند بجنگد.

وي ادامه داد: نبايد بنا را بدون سلاح به مسلخ بفرستيم و آبروي او را ببريم. چطور براي فوتبال که در آسيا هم جايگاهي ندارد ميلياردي هزينه مي شود اما نوبت به کشتي به خصوص فرنگي که مي رسد بودجه نيست؟ مي گويند تا انتخابات رياست جمهوري صبر کنيد تا بودجه مشخص شود. انتخابات چه ربطي به بودجه کشتي فرنگي دارد؟ آقايان حتي براي تامين امکانات اوليه و تغذيه کشتي گيران مشکل دارند آن وقت با تيم کبدي به هند مي روند و ميلياردي خرج فوتبال مي کنند تا مربيان درجه چندم آبروي ايران را ببرند ولي کشتي فرنگي نفرين شده و مثل بچه سر راهي است.

ميرزايي درباره ارتباط اين مسائل با فدراسيون کشتي خاطرنشان کرد: بارها گفته ام که فدراسيون کشتي زيرمجموعه وزارت ورزش است و اگر اين وزارت، آقاي خطيب را مي خواهد امکانات در اختيارش قرار دهد و اگر هم نمي خواهد او را عوض کند اما هيچ گوش شنوايي نيست. با اين شرايط هيچ گشايشي در کار کشتي به خصوص کشتي فرنگي صورت نمي گيرد.

يار نزديک محمد بنا در پايان تصريح کرد: با اين وضعيت فکر نمي کنم او دوباره آبرويش را به بازي بگيرد و بازگردد و بايد به بنا اجازه داد تا استراحت کند هر وقت بستر مناسب را فراهم کردند از محمد بنا توقع داشته باشند که سکان کشتي فرنگي ايران را در دست بگيرد چون کار او فني است و نمي تواند براي امکانات و پول به اين سو و آن سو برود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.