دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یشترین ریزش شاخص بورس در 18 ماه اخیر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رکوردشکنی شاخص بورس این بار با ثبت بیشترین ریزش روزانه و سقوط 506 واحدی آن در 18ماه اخیر همراه شد که ناشی از توقف نمادها و نگرانی سرمایه گذاران از آینده شرکت ها بود، اما برخی فعالان به بهبود اوضاع اعتقاد دارند.

تبعات منفی توقف دیروز نماد 6 شرکت جلودار بازار سهام روزگذشته هم ادامه یافت و با تشکیل صف فروش برای اکثر شرکت ها و کاهش تا 4 درصدی قیمت هر سهم شرکت های بزرگی که تا همین چند روز متقاضیان زیادی داشتند، تشدید شد تا رکورد بیشترین ریزش روزانه شاخص بورس طی 18 ماه اخیر شکسته شود.

طی روزهای گذشته مسئولان ارشدی چون وزیر اقتصاد، مدیران سازمان بورس و کارشناسان خبره بازار سرمایه از نبود حباب در بورس و عادی بودن روند صعودی قیمت ها و رکوردشکنی های شاخص بورس سخن گفته بودند اما عدم اطلاع رسانی برخی شرکت های جلودار بازار سهام موجب شد تا مدیران سازمان بورس اقدام به توقف نماد 6 شرکت مطرح بورس و فرابورس در روزگذشته کنند تا شاید از این طریق مانع از رشد قیمت ها و ادامه رفتارهای هیجانی و توسعه حباب قیمتی برخی شرکت ها شوند.

این توقف نماد که برای پالایشگاه های بندرعباس و تبریز، پتروشیمی های شیراز و کرمانشاه، صندوق بازنشستگی و ذوب آهن اصفهان در فرابورس رخ داد موج نگرانی از آینده شرکت ها را آن هم با توجه به تغییر نرخ محاسبه خوراک دریافتی شرکت های شیمیایی نزد سرمایه گذاران رقم زد.این جریان موجب شد تا از همان شروع معاملات امروز اکثر سرمایه گذاران مخصوصا نوسان گیران تغییر روش داده و به جای خرید سهام، اقدام به فروش کرده تا در صورت ادامه روند کاهشی قیمت ها، بار دیگر مبادرت به خرید سهام شرکت های ارزنده کنند.

این رویداد که با جو روانی منفی همراه شده بود، زمینه کاهش تا 4 درصدی شرکت های بزرگ و تشکیل صف های فروش را فراهم کرد.به این ترتیب در شرایطی سهام برخی بانک ها و تعدادی تک سهم مورد توجه سرمایه گذاران علاقه مند به خرید قرار گرفته بود (مخصوصا دو بانک ملت و صادرات و مخابرات) که در نتیجه اثر منفی 102 تا 28 واحدی شرکت های ملی مس، فولاد مبارکه، سرمایه گذاری غدیر، نفت و گاز پارسیان، چادرملو، گل گهر، پتروشیمی پردیس، فولاد خوزستان و توسعه معادن و فلرات، شاخص بورس با ریزش 533 واحدی تا ساعت به ثبت رسید اما در آخر معاملات، وضعیت برخی شرکت ها بهتر شد تا دماسنج بازار سهام با ریزش 506 واحدی در عدد 37 هزار و 116 واحدی ثبت شود.

ریزش دیروز شاخص بورس موجب شد تا رکورد بیشترین سقوط روزانه این متغیر طی 18 ماه اخیر شکسته شود. چرا که درحالی بیشترین افت روزانه شاخص در سال جاری مربوط به 18 آبان با 463 واحد افت بود که تا پیش از این بالاترین کاهش روزانه ارقام شاخص در دو سال اخیر مریوط به 6 تیر سال گذشته با 526 واحد است.

با این رکورد شکنی منفی که شاید موجب خوشحالی و آرامش برخی شده باشد، سایر متغیرهای اصلی بورس هم کاهش یافتند. به طوریکه ارزش روز بازار سهام از 175 به 169 هزار میلیارد تومان افت کرد و از حجم معاملات روزانه هم کاسته شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.