دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ورود بسیج به سینما - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: وقتی ما ارزش های خودمان را رها کنیم و بخواهیم برویم بر اساس ارزش های دیگران فیلم بسازیم حتما نتیجه اش خیلی انتقاد آمیز می شود؛ چون ملت ما ارزش های دیگران را قبول ندارد.

در حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم عمار سردار نقدی درباره وضعیت فعلی سینما ایران گفت وگو کرده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین درباره سینما گفته است: باید به همین نیروهای جوان اعتماد کنیم. باید به نیروهای اصیل انقلاب اعتماد کنیم. باید خودمان باشیم. هر جایی که ما خودمان بودیم و برای اصالت های خودمان ارزش قائل بودیم، توانستیم به جایی برسیم.

هر جایی که خواستیم مقلد باشیم و به ارزش های دیگران احترام بگذاریم به هیچ جا نرسیدیم. یک عده آن راه را پیش گرفتند و یک عده این راه را.

سردار نقدی در ادامه درباره انتقاداتی که به وضعیت فعلی سینمای ایران می شود نیز گفته است: انتقاد خیلی زیاد هست. وقتی ما ارزش های خودمان را رها کنیم و بخواهیم برویم بر اساس ارزش های دیگران فیلم بسازیم حتما نتیجه اش خیلی انتقادآمیز می شود؛ چون ملت ما ارزش های دیگران را قبول ندارد. ملت ما به ارزش های دنیای غرب و نظام سرمایه داری دست رد زده و طبیعتا در عرصه سینما همین خصوصیات صادق هست.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار کرده است: ما وارد فعالیت های سینمایی شده ایم که به زودی آثارش را یکی یکی می بینید. فیلم هایی ساخته شده. برخی در ابتدای کار و برخی در انتهای کار هستند و به تدریج ان شاءالله اکران و مردم عزیزمان بهره مند می شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.