جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محدودیت های جدید تردد خودرو در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات تردد خودروها طی دو روز آینده را در پایتخت اعلام کرد.

سرهنگ جمال بذرافشان با اشاره به مصوبات امروز کمیته هشدار آلودگی هوای تهران گفت: بر این اساس طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه طرح زوج و فرد از در منازل به مرحله اجرا گذاشته می شود که بر این اساس در روز سه شنبه خودروهایی که پلاک سمت راست آنها فرد است و روز چهارشنبه خودروهایی که پلاک سمت راست آنها زوج است تنها مجاز به تردد از در منازل تا داخل محدوده زوج و فرد هستند، اما اجازه تردد در محدوده طرح ترافیک را ندارند.

وی افزود: همچنین خودروهای دارای آرم طرح ترافیک منعی برای تردد نداشته و می توانند با هر پلاکی طی دو روز آینده در تمام سطح شهر و داخل محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: برابر اعلام قبلی ساعات اجرای زوج و فرد در تهران از ساعت 6:30 تا 19 و طرح ترافیک از 6:30 تا 17:30 است.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است پلیس با خودروهای غیرمجازی که در شهر تردد کنند برخورد کرده و نسبت به جریمه 200 هزار ریال به ازای هر یک ساعت تردد آنها اقدام می کند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ بذرافشان، جانشین رییس پلیس تهران همچنین در جلسه کمیته هشدار آلودگی هوای تهران گفت: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پلیس با خودروهایی که طرح زوج و فرد را رعایت نکنند به شدت برخورد می کند.

وی ادامه داد: همچنین برای کاهش غلظت آلاینده های هوا با خودروها و موتورسیکلت های دودزا و فاقد معاینه فنی نیز به شدت برخورد خواهد شد.

بذرافشان تصریح کرد: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تردد کامیون ها و میکسرها در سطح شهر تهران در تمام طول شبانه روز ممنوع است و پلیس در صورت مشاهده برابر قانون نسبت به متوقف کردن آنها و اعمال جریمه اقدام می کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.