دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: باید به عقل وزرای دولت شک کرد، اگر... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس درباره مصوبه اخير دولت مبني بر دادن اختيار تام به معاون اجرايي رئيس جمهور براي استخدام بي قيد و شرط 1500 نفر افزود: در مقدمه اين مصوبه نوشته شده، همه معاونان رئيس جمهور و وزيران دسته جمعي آن را پيشنهاد کرده و همگي آن را تائيد کرده اند! اين امر بي سابقه در مقدمه آن نوشته شده است. اگر چنين چيزي باشد بايد در عقل وزرا شک کرد و درباره تعهدشان نسبت به قانون اساسي ترديد داشت.

احمد توکلي افزود: در اين مصوبه اختيارات ناشي از قانون اساسي که براي وزيران تعريف شده و اختياراتي که براي هيات وزيران در قوانين مختلف شناخته شده است، همه را يکجا به يک فرد مي دهند تا او هر کس را خواست رسمي، پيماني و يا جابه جا کند و 1500 نفر را به هر طريقي که صلاح ديد استخدام نمايد.

وي عجيب ترين قسمت اين مصوبه هيات دولت را بند 6 آن خواند و ادامه داد: در اين بند حتي براي پست هاي حاکميتي، کليدي و مديريتي، اين فرد که آقاي بقايي باشد مي تواند بدون نياز به آزمون، بدون نياز به تاييد، موافقت، تصويب و تاييد و يا ابلاغ از سوي هر وزير و مقامي و بدون نياز به شرايط، شخصا تصميم بگيرد و هر شخصي را در پست هاي کليدي، حاکميتي و حساس بگذارد. رئيس سابق مرکز پژوهش هاي مجلس اضافه کرد: بنده از رئيس مجلس به جد مي خواهم که هر چه سريعتر جلوي اين کار را که به معناي بر هم زدن همه نظامات مديريتي عالم است، بگيرد.

عضو کميسيون برنامه و بودجه گفت: شنيده ام در بخشنامه اي متعاقب مصوبه دادن اختيار تام به معاون اجرايي رئيس جمهور براي جذب 1500 نفر و تبديل وضعيت کارکنان نهاد رياست جمهوري و واحدهاي وابسته، بخشنامه اي صادر شده است که اختيارات مشابهي به استانداران و وزيران مي دهد. توکلي اضافه کرد: گويا رئيس جمهور مي خواهد در اين 6-5 ماه آخر دولت همه نظامات اداري کشور را بر هم بريزد و سرزمين سوخته تحويل بدهد. وي با اشاره به پيشنهاد اخير براي تغيير مبناي قيمت گذاري طلا و سکه گفت: يک کار عجيب و غريب ديگري که طي اين روزها انجام گرفته، تغيير مبناي قيمت گذاري طلا و سکه است که بنده نمي فهمم منطق اين کار چيست؛ جز اينکه ناامني و عدم اطمينان را در بازار تشديد مي کند، باعث قاچاق طلا مي شود وهزاران ميليارد ثروت را جابجا مي کند.

توکلي عنوان کرد: وقتي يک شبه تصميم گرفته مي شود که مبناي قيمت گذاري طلا تغيير يافته و حدود 30 درصد کاهش پيدا کند معني اش اين است که هزاران ميليارد تومان ثروت از کساني که سکه دارند و اغلب آنها مردم عادي هستند جابه جا مي شود. با اين تصميم ثروت از مردم سلب شده و يک عده اي که نمي دانيم چه کساني هستند سکه و طلا مي خرند. احتمالا در آينده دوباره تصميم مي گيرند که قيمت سکه را آزاد کنند و اين باعث مي شود هزاران ميليارد تومان ثروت جابه جا شود. عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس تاکيد کرد: آدم دلش نمي خواهد باور کند که عده اي مصمم هستند کشور را به هزينه هاي سنگين دچار کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.