يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کلینتون:چین و روسیه عامل شکست طرح عنان بودند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واکنش ها به استعفای کوفی عنان از نمایندگی سازمان ملل در سوریه همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبر آنلاین روز گذشته کوفی عنان دبیرکل پیشین سازمان ملل و نماینده ویژه این سازمان در سوریه از سمت خود استعفا داد.

در حالی که هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا، چین و روسیه را عامل شکست طرح عنان در سوریه عنوان کرده بود؛ علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران در گفت وگو با ایرنا گفت: آمریکایی ها فرافکنی می کنند چرا که غربی ها و برخی کشورهای منطقه مانع تراشی کردند تا طرح عنان موفق نشود. آقای عنان دلایل استعفای خود را بصورت دقیق بیان کرده است، گاه بصورت واضح و گاه سربسته.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: این که آقای عنان از انسجام نداشتن شورای امنیت سخن گفته است، به معنای چین و روسیه نیست؛ آمریکایی ها فرافکنی می کنند و درصدد القای نظر خود هستند نه بیان واقعیات.

پیش از این سه قطعنامه علیه دولت سوریه در شورای امنیت طرح شده است که در هر سه مورد چین و روسیه آن را وتو کردند.

صالحی با بیان این که برخی کشورهای منطقه، اتحادیه عرب و برخی کشورهای غربی به صراحت از آقای عنان انتقاد می کردند، گفت: طرح شش ماده ای آقای عنان مورد قبول سوریه و کشورهای نقش آفرین منطقه بود اما طرف مقابل نگذاشت آقای عنان توفیقی در اجرای طرحش حاصل کند. متاسفانه هر گاه تلاش های آقای عنان در جهت حل موضوع سوریه بود، غربی ها بگونه ای مانع تراشی می کردند. با توجه به پیشینه مدیریتی آقای عنان، وی توانست بدون سمت گیری و بصورت مستقل، موضوع سوریه را پیش ببرد که این امتیاز بزرگی است.

اما به غیر از وزیر امور خارجه کشورمان، بسیاری از مقامات کشورهای دیگر نیز از استعفای کوفی عنان ابراز تاسف کردند. ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه یکی از این مقامات بود که با ابراز تاسف از استعفای عنان گفت که طرح شش ماده ای وی همچنان بهترین راه حل برای روسیه است. وزاری خارجه فرانسه و انگلیس نیز در اظهار نظرهای مشابهی از این استعفا ابراز تاسف کردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.