چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت های جدید پیش فروش مسکن در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: این روزها در اغلب فایل های پیش فروش واحدهای مسکونی و اداری ، سازنده ها به پیش خریداران آنها نوید سازنده بنام یا معتبر را نسبت به واحد پیش فروشی می دهند.

شاید مشتریان بازار پیش فروش مسکن با مواجه شدن با چنین آگهی هایی دچار تردید شوند که آیا سازنده های معتبر یا بنام به اندازه ای نیاز مالی دارند و به اندازه ای به اعتبار خود شکاک هستند که حاضر شده اند برخی از واحدهای خود را پیش فروش کنند و حتی به دلالان این بخش از بازار مسکن اجازه داده اند که آنها با اشاره به القابشان اقدام به مشتری یابی کنند!

معمولا چهره ای که بنگاهداران در بازار مسکن از سازنده های معروف برای مشتریان به تصویر کشیده اند حاکی از این مساله است که این دسته از فروشنده ها همیشه مشتریان خاص خود را دارند و نیاز به مشتری یابی برای فایل های فروش آنها نیست.

اما اکنون با توجه به فایل های پیش فروش سازنده های بنام به نظر می رسد که تعریف و تحسین مشاوران املاک از این سازنده ها در رابطه با مشتریان خاص شان کاملا صحیح نباشد!

در همین حال یکی از بنگاهدارها درباره اعتبار کاری سازنده های معروف اظهار کرد: ابتدا همه متقاضیان در بازار مسکن باید به این امر آگاه باشند که نیمی از اعتبار این دسته از سازنده ها بر اساس تبلیغات و معرفی نتیجه دست رنج آنها توسط بنگاهداران املاک است.

وی درادامه افزود: اگر بنگاه های املاک سازه آنها را به بازار معرفی و از واقعیت ها پرده برداری نکنند، بطور یقین اعتبار سازنده هایی که امروز معروف هستند و جایگاهی را بین دیگر سازنده ها برای خود پیدا کرده اند بدون وجود دلالان مسکن به راحتی به دست نخواهند آورد.

جم درباره قیمت واحدهای مسکونی پیش فروش سازنده های بنام تاکید کرد: گاهی اوقات در آگهی های پیش فروش از این دسته از سازنده ها نام برده می شود، اما این موضوع دلیل نمی شود تا قیمت واحدهای شان کمتر از نرخ های واحدهای آماده ساخت محاسبه شود حتی به جرات می توان گفت که قیمت پیشنهادی پیش فروش این واحدها بالاتر از نرخ فروش واحدهای آماده تحویل است.

این بنگاهدار در رابطه با دلیل حضور سازنده های معتبر و معروف در بازار پیش فروش مسکن تصریح کرد: حضور هر سازنده ای با توان های مالی متفاوت علتی بر ارزان فروشی آنها نیست؛ زیرا عده ای از سازنده ها به دلیل اینکه همزمان چندین پروژه را پیش می برند نیاز به سرمایه دارند به همین خاطر تعدادی از واحدهای در حال ساخت خود را به بازار پیش فروش با قیمتی بالا معرفی می کنند تا قسمتی از سرمایه شان را زنده کنند.

وی عنوان کرد: برخی از سازنده ها که میلیاردر هستند و بخش اعظم سرمایه خود را یکباره وارد بازار کار می کنند، همچنان وارد بازار پیش فروش می شوند؛ چراکه آنها معتقدند که اگر سرمایه میلیاردی خود را تا زمان تکمیل واحدها راکد نگه دارند و کلیه واحدها را در زمان تکمیل به بازار فروش عرضه کنند با این میزان سرمایه دچار ضرر خواهند شد!

وقتی سازنده های میلیاردی چنین رفتاری در بازار مسکن دارند از سازنده های خرده پا نمی توان توقع بیشتری داشت.

قیمت های جدید پیش فروش مسکن در تهران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.