دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معاون وزیر امور خارجه: ایران بدون اس۳۰۰ می تواند به راحتی از مرزها و حق حاکمیت خود دفاع کند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حسین امیرعبداللهیان در خصوص اظهارات آلکسی پوشکوف رییس کمیسیون امور بین المللی دومای روسیه در باره امکان تحویل سامانه پدافند هوایی اس-300 به ایران گفت: ایران از توانمندی های دفاعی بالایی برخوردار است و بدون داشتن این سامانه نیز می تواند به راحتی از مرزها و حق حاکمیت خود دفاع کند.

وی در باره مذاکرات تلفنی شب گذشته سعید جلیلی دبیر شورایعالی امنیت ملی و کاترین اشتون نماینده سیاسی اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد :جمهوری اسلامی ایران بر این باور است که طرفین معتقدیم مذاکره تنها راهکار حل و فصل مسایل مربوط به پرونده هسته ای صلح آمیز ایران است گفت وگوهای هسته ای تنها با دنبال کردن کار مذاکره و همکاری می توانند به نتیجه مطلوب دست یابند.

در ادامه گزیده ای از سخنان معاون وزیر امورخارجه را می خوانیم:

  • مذاکراتی که در آینده پس از توافق جلیلی و اشتون برگزار خواهد شد، در صورتی که طرف های مقابل نگاه فنی و حقوقی و نه سیاسی به آن داشته باشند گام مهمی در روند گفت وگوهای هسته ای خواهد بود.
  • چنانچه طرف های غربی گروه 1+5 به صورت منطقی وارد مذاکره با ایران شوند، امید برای دستیابی به توافق بالا خواهد بود.
  • گروه 1+5 باید بداند که با روی آوردن به راهبرد فشار و تهدید علیه ایران در موضوع هسته ای چیزی عایدشان نخواهد شد.
  • ما از وحدت ملی بسیار قوی برخوردار هستیم و چیزی به عنوان درگیری طایفه ای و قومی در ایران وجود ندارد. در ایران حقوق تمام اقلیت ها به بهترین شکل ممکن رعایت می شود و پیوندهای ملی وطنی در میان اقلیت های قومی و مذهبی بسیار محکم است. هشت سال جنگ تحمیلی بهترین نماد همبستگی و انسجام اقلیت های قومی و مذهبی ایران بود که آنان تمام همت خود را برای دفاع از تمامیت ارضی ایران بکار بستند.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.