جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فداکاری اوباما برای همجنس گرایان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

انتخاب: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، خواستار ازدواج قانونی همجنس گرایان در ایالت ایلینویز شد!

یکی از سخنگویان کاخ سفید آمریکا در این باره به خبرنگار خبرگزاری رویترز گفت، اوباما پیش نویس قانونی در این باره را تایید می کند.

این نخستین بار است که رئیس جمهوری آمریکا در امور قانون گذاری ایالت های کشورش دخالت می کند و برخی رسانه های غربی، اقدام او را فداکاری بی سابقه او برای همجنس گرایان می خوانند.

اوباما در گذشته سناتور ایالت ایلینویز بود.

در این ایالت قرار است لایحه ای از طرف حزب حاکم دمکرات ارائه شود که در آن همجنس گرایان نیز از همه حقوق قانونی ازدواج در آمریکا بهرمند شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.