دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رونالدو با 60 میلیون در یونایتد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبر به خودی خود کمی شوکه کننده است؛ رونالدو و سر الکس فرگوسن با هم به توافق رسیده اند! این خبری است که ژائو رویی رودریگس سردبیر روزنامه ورزشی و پرتغالی «رکورد» آن را در وبلاگ شخصی اش نوشته. به عقیده او معاهده ای بین این دو نفر در گذشته وجود داشته که حالا رونالدو راحت تر می تواند به منچستریونایتد برگردد اما این بند چیست؟ اینکه رونالدو می تواند در فاصله یک یا دو سال مانده به پایان قراردادش (2015) به منچستریونایتد برگردد بدون اینکه متحمل ضرر و زیان شود.

این اخبار در حالی بوی واقعیت به خودش می گیرد که رونالدو از تمدید قراردادش به بهانه اینکه دستمزدش باید به اندازه مسی شود سر باز زده است. البته روز گذشته هم روزنامه «سان» در خبری اعلام کرد که رونالدو بسته به شرایطی حتی می تواند با رقمی کمتر یعنی 60 میلیون پوند (معادل 74 میلیون یورو) رئال مادرید را ترک کند.

این در حالی است که سردبیر روزنامه «رکورد» گفته اگر قرار باشد فرگوسن طبق همان بند قبلی رونالدو را به خدمت بگیرد باید همان 94 میلیون یورو را بپردازد.

رونالدو با 60 میلیون در یونایتد

اگر داوید ویا دخئا و نانی از یونایتد به رئال بروند رقم درخواستی باشگاه اسپانیایی برای فروش رونالدو به 60 میلیون پوند کاهش پیدا می کند. به نوشته روزنامه «سان» رونالدو چندی پیش به دوستان خود در منچستریونایتد گفته دوست دارد بار دیگر به این تیم بازگردد.

رونالدو که دو سال دیگر با رئال قرارداد دارد احتمالا در تابستان، سران رئال را مجبور می کند او را بفروشند. چهارشنبه گذشته روزنامه AS فاش کرد رونالدو قراردادش را با رئال تمدید نخواهد کرد، که این مطلب را یکی از دوستان نزدیک رونالدو هم تایید کرده بود.

اکنون دو احتمال وجود دارد: 1) رونالدو واقعا می خواهد رئال را ترک کند. 2) او می خواهد فلورنتینو پرس را نگران کند و هر طور شده دستمزد خود را به 25 میلیون پوند در سال افزایش دهد و در رئال بماند. اگر رونالدو بماند تمام این داستان ها یک بلوف تمام عیار توسط رونالدو و خرخه مندس مدیر برنامه های او بوده است.

اگر رونالدو رئال را ترک کند دو راه پیش رو دارد: 1) به خاطر فوتبال به یونایتد برود. 2) به خاطر پول به پاری سن ژرمن برود. اگر او به یونایتد برود هفته ای 300 هزار پوند دریافت می کند که فروش پیراهن های او به تنهایی این رقم را تامین خواهد کرد اما اگر به پاریس برود چیزی حدود 500 هزار پوند در هفته دستمزد دریافت می کند.

سر الکس فرگوسن به خوبی می داند می تواند این انتقال را نهایی کند. او می تواند از شرایط وخیم رئال نهایت استفاده را ببرد و رونالدو را از این تیم جدا کرده و به اولدترافورد بازگرداند. فرگوسن می گوید هنوز با رونالدو در ارتباط است و رابطه آنها بسیار نزدیک است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.