شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شورشیان سوریه کارمندان رسانه‌ای ایران را به مرگ تهدید می‌کنند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بنا بر گزارشهایی که شبکه العالم و پرس تی وی پخش کردند رهبر گروه های شورشی در سوریه روز پنجشنبه (12 مرداد، 2 اوت) حسین مرتضی، مدیر شبکه عربی زبان العالم در سوریه و همچنین مایا ناصر گزارشگر محلی شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی در حلب را تهدید به مرگ کرده است.

این تهدید ها حاصل عصبانیت شورشیان سوری از پوشش رسانه ای کامل این شبکه ها از وضعیت سوریه است.

این درحالی است که نیروهای سوری برای انجام یک عملیات گسترده به منظور پاکسازی شهر شمالی حلب از وجود شورشیان آماده می شوند.

سه تیم از نیروهای کمکی برای پاکسازی گروه های خارجی مسلح و همچنین برگرداندن امنیت به حلب، عازم این شهر هستند.

سوریه از اواسط مارس سال 2011 صحنه ناآرامی است، و بسیاری از مردم از جمله شمار زیادی از نیروهای امنیتی در جریان این ناآرامی ها کشته شده اند.

با وجود آن که غرب و دیگر مخالفان سوریه دولت را مسئول این کشتارها می دانند، دمشق قانون شکنان خرابکاران و شورشیان را سبب این ناآرامی ها می داند و عقیده دارد تمامی این هرج و مرج ها از خارج رهبری می شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.