چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای مهرجویی و شیء مرموز شبه فضایی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش روابط عمومی «چه خوبه که برگشتی» با به پایان رسیدن تدوین این فیلم توسط هایده صفی یاری، محمدرضا دلپاک طراحی صدای این فیلم را آغاز کرده و همزمان با صداگذاری، امیر سحرخیز در حال به پایان بردن جلوه های بصری فیلم است. فیلمبرداری «چه خوبه که برگشتی» بیستم آبان در تهران آغاز و پس از سی و یک جلسه فیلمبرداری بیست و چهارم آذر در محمودآباد شمال به پایان رسید.

به این ترتیب تازه ترین اثر داریوش مهرجویی در غیاب کارگردانان نامدار هم نسل او در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فکر تنها نماینده نامداران پیش از انقلاب خواهد بود.

«چه خوبه که برگشتی» داستان فرزاد (جراح دندانپزشک) است که پس از سال ها به ایران می آید تا دور از مسائل آشفته زندگی اش نفسی تازه کند ولی ورود او همزمان است با پدیدار شدن یک شیء مرموز شبه فضایی و خانم دکتر یاسمین و سنگ های جادویی اش که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سال هاست در همسایگی هم و در کنار دریا زندگی می کنند به جدالی بیهوده می کشاند.

ماجرای مهرجویی و شیء مرموز شبه فضایی -

وحیده محمدی فر همچنین طراح لباس تازه ترین فیلم همسرش هم هست. مهرجویی نیز علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم، مدیر هنری و سرمایه گذار آن نیز هست. مریم شفیعی هم دیگر سرمایه گذار این اثر سینمایی است.

رضا درمیشیان که در سال های اخیر به دستیار ثابت مهرجویی بدل شده این بار نیز علاوه بر دستیاری او مجری طرح «چه خوبه که برگشتی» نیز بوده است. در حالی که در روزهای پیش تولید اعلام شده بود این فیلم پربازیگرترین فیلم سینمای ایران تا امروز خواهد بود و قرار است اکثر بازیگران شناخته شده سینما در آن حضور داشته باشند اما نهایتا با تیم بازیگرانی محدود، فیلمبرداری شد.

بازیگران شناخته شده ای مانند حامد بهداد، مهناز افشار، رضا عطاران، همایون ارشادی، رویا تیموریان و حسن پورشیرازی و بازیگران شناخته نشده ای مانند علیرضا جعفری، علی اصغر طبسی، راضیه فرجی، محمد کارت، محسن بشیر، عرشیا توفیقی، اکبر نیری، محمد ثانی، قربان خدادوست و ...

این اولین همکاری مهناز افشار و رضا عطاران با این کارگردان نامدار سینما است. همچنین روز گذشته خبرگزاری مهر اعلام کرد داریوش مهرجویی برای سال 92 درخواست اجرا به تماشاخانه ایرانشهر فرستاده است.

امیرحسین حریری، معاون هنری تماشاخانه ایرانشهر، درباره درخواست اجرای چهره های شناخته شده کارگردانی تئاتر که سال گذشته نیز در تماشاخانه ایرانشهر اجرا داشتند و گفت: «کارگردان هایی نظیر داریوش مهرجویی و کیومرث پور احمد نیز درخواست اجرا در سال 92 برای گروه های نمایشی به صورت قطعی مشخص نشده است.» مهرجویی زمستان سال 89 اولین تئاترش با نام «درس» را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.