شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اصفهانی‌ ها شهر را ترک کنند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان، گفت: اگر برای مردم کلان شهر اصفهان مقدور است از شهر خارج شوند تا از آلودگی پیش رو در امان بمانند.

"حسین صفاری" اظهار کرد: ماسک های معمولی که شهروندان استفاده می کنند نمی تواند مؤثر باشد چراکه ذرات آلاینده کمتر از نیم میکرون قطر دارند.

وی با بیان اینکه ماسک های موسوم به N95، P1 و P2 در جلوگیری از ورود آلاینده ها مؤثرتر هستند، افزود: در شرایط آلودگی هوا ماسک هایی که دارای فیلتر و ضخامت مناسب هستند توصیه می شود و ماسک های معمولی هیچ گونه تأثیری برای جلوگیری از ورود آلودگی ندارند.

مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان، تصریح کرد: ماسک های مناسب در تمام داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی موجود است و هم چنین این ماسک ها در اختیار اورژانس و پلیس راهور نیز قرار گرفته است.

صفاری ادامه داد: با وجود شرایط اینورژن توصیه می شود که در روزهای پیش رو اطفال و افراد مسن از منزل خارج نشوند و مردم عادی نیز از ورزش و فعالیت های بدنی سنگین پرهیز کنند.

وی خاطر نشان کرد: اگر برای مردم کلان شهر اصفهان مقدور است از شهر اصفهان خارج شوند تا از آلودگی پیش رو در امان بمانند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.