يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نتانیاهو درباره ایران چه گفت؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر اسرائیل در نشستی پشت درهای بسته مدعی شده که وی هیچ مشکلی با این احتمال که کمیته تحقیقی بعد از حمله احتمالی اسرائیل به ایران تشکیل شود، ندارد.

نتانیاهو همچنین از مقامات امنیتی اسرائیل به دلیل نحوه تعامل با این موضوع انتقاد کرد و به نگرانی های اولیه  درباره بر عهده گرفتن مسئولین این اقدام اشاره کرد.

تعدادی از مقامات که در این نشست حضور داشتند و خواستار آن شدند که نامشان اعلام نشود، گفتند که اکثریت کسانی که در این نشست حضور داشتند احساس کردند که نتانیاهو در عزم خود برای عدم اتکا به آمریکا ثابت قدم بوده و می توان انتظار داشت که به ارتش اسرائیل دستور حمله به ایران را صادر کند.

برخی از کسانی که در این نشست حضور داشتند نیز اشاره کردند که به نظر می رسد اظهارات نتانیاهو بخشی از جنگ روانی است که نتانیاهو و "ایهود باراک" وزیر جنگ اسرائیل در حال هدایت آن بوده تا آمریکا را برای حمله به ایران تحت فشار قرار دهند.

در این نشست، یکی از شرکت کنندگان از نتانیاهو پرسید که وی درباره روز بعدی که اسرائیل به ایران حمله کرد چه فکری می کند.که بر اساس گفته یکی از شرکت کنندگان، این سوال نتانیاهو را خشمگین کرد.

نتایناهو با کوبیدن به میز و زدن به سینه گفت: اگر کمیته تحقیقی تشکیل شد، من به آنجا خواهم رفت و خواهم گفت که من مسئولم.

نتانیاهو در این نشست تاکید کرد که وی ترجیح می دهد که آمریکا کاری کند اگر چه تایید کرد که آمریکا هم اکنون آمادگی برای انجام حمله نظامی علیه ایران ندارد.

بر اساس گفته نتانیاهو، قبل از آنکه آمریکا تمایلی برای حمله به ایران پیدا کند، باید معیارهای به خصوصی بوجود بیاید.

وی گفت: اگر ایران به غنی سازی 90 درصد به جای 20 درصد بپردازد یا اگر به منافع آمریکا در خلیج فارس حمله شود یا حمله وسیعی به اسرائیل شود، آنگاه آمریکا ممکن است خود را برای حمله آماده کند.

نتانیاهو تایید کرد که شانس این چنین موضوعی در حال حاضر کم است، اگر چه در صورتی که آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران حمله کند، اسرائیل دیگر نیازی به این کار ندارد.

نتانیاهو همچنین گفت حتی اگر راکت هایی [علیه رژیم صهیونیستی] شلیک شود به بمب هسته ای ارجحیت دارد.

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در پاسخ به سوالی درباره صحت این نشست پشت درهای بسته اعلام کرد که نمی تواند درباره موضوعاتی که پشت درهای بسته برگزار شده، اظهار نظر کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.