چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فعالیت شبکه BBC انگلیسی در ایران - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت ارشاد با اشاره به پاسخگویی روسای قوای مجریه و مقننه به پرسش های خبرنگاران خارجی، از بی پاسخ ماندن درخواست رسانه های خارجی برای مصاحبه با رئیس قوه قضائیه خبر داد.

محمدناصر حقیقت، سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حضور رسانه های خارجی در ایران برای پوشش مراسم های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توضیحاتی ارائه کرد.

تدارک حضور خبرنگاران خارجی برای پوشش راهپیمایی 22 بهمن

این مقام مسئول در معاونت امور مطبوعاتی ارشاد گفت: برای حضور رسانه های خارجی در مراسم های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن، هماهنگی هایی را با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که متولی اصلی برنامه های جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب هستند، داریم.

وی افزود: سعی بر این است که خبرنگاران خارجی چه افراد مقیم ایران و چه غیرمقیم که در این ایام به کشور ما سفر می کنند، در مراسم های دهه فجر و به خصوص راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته باشند.

اولویت گذاری رسانه ای برای پوشش انتخابات ریاست جمهوری 92

سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد برنامه این اداره کل برای حضور نمایندگان رسانه های خارجی جهت پوشش انتخابات ریاست جمهوری در خرداد 92 نیز گفت: انتخابات ما برای رسانه های خارجی مهم است به ویژه انتخابات ریاست جمهوری و قطعاً خبرنگاران آنها در این رویداد شرکت می کنند.

حقیقت اضافه کرد: آنها متقاضی سفر به کشور ما می شوند و ما هم سیاستگذاری می کنیم که چه تعداد خبرنگار، از چه کشورهایی و با چه اولویت هایی به ایران بیایند.

این مقام مسئول در معاونت مطبوعاتی افزود: قطعاً رسانه های کشورهای اسلامی و رسانه های معتبر بین المللی که بتوانند حضور مردم را در انتخابات خوب پوشش بدهند، جزو اولویت های ما هستند.

نحوه هماهنگی مصاحبه رسانه های خارجی با روسای قوا

سرپرست اداره کل رسانه های خارجی همچنین از درخواست چند رسانه خارجی برای مصاحبه با روسای قوای مجریه و مقننه خبر داد و گفت: معمولاً این درخواست ها به وزارت امور خارجه و یا دفتر رئیس جمهور و رئیس مجلس می رود، اما این نهادها معمولاً نظر اداره کل رسانه های خارجی را جویا می شوند و ما هم در مورد آن رسانه یا خبرنگار آن بررسی های لازم را انجام می دهیم و نظر نهایی را اعلام می کنیم.

بی پاسخ ماندن درخواست رسانه های خارجی برای مصاحبه با رئیس قوه قضائیه

حقیقت همچنین ضمن اشاره به پاسخگویی رئیس جمهور و نیز رئیس مجلس شورای اسلامی به پرسش های خبرنگاران خارجی در نشست های خبری و دیدارهای مختلف، از بی پاسخ ماندن درخواست رسانه های خارجی برای مصاحبه با رئیس قوه قضائیه خبر داد.

حکم دادگاه «رویترز» هنوز به ما اعلام نشده است

سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت ارشاد در مورد آخرین وضعیت پرونده دفتر خبرگزاری رویترز در تهران نیز یادآور شد: ظاهراً دادگاه حکمی در این باره صادر کرده و به اطلاع نماینده رویترز در تهران هم رسیده است اما به صورت رسمی چیزی به وزارت ارشاد ابلاغ نشده است.

تقاضایی برای فعالیت شبکه های «العربیه» و «بی بی سی فارسی» در ایران دریافت نکرده ایم

این مقام مسئول در معاونت مطبوعاتی در پاسخ به این سوال که آیا شبکه «العربیه» و «بی بی سی فارسی» درخواستی برای فعالیت در ایران داده اند یا خیر، گفت: تقاضایی برای فعالیت مجدد این شبکه ها در ایران دریافت نکرده ایم.

سرپرست اداره کل رسانه های خارجی وزارت ارشاد در پایان تاکید کرد: البته قسمت انگلیسی بی بی سی در ایران فعالیت دارد و اساساً ارتباطی با بی بی سی فارسی ندارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.