دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نوشدارو بعد از مرگ «سیران»! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق: دختران شین آبادی اگرچه دو نفر از هم کلاسی های خود را از دست داده اند اما اگر فردا روز دوباره پا به کلاس درس خود در مدرسه دختران انقلاب اسلامی شین آباد «پیرانشهر» بگذارند، کلاس شان، بخاری نفتی ندارد، سیستم گرمایشی «پکیج» دارد.

آموزش و پرورش طی اقدامی با گذشت کمتر از یک ماه از حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه پیرانشهر اقدام به نوسازی کامل این مدرسه کرده است و تمامی کلاس ها مجهز به سیستم گرمایشی «پکیج» شده اند.

در همین رابطه «رسول خضری» نماینده مردم پیرانشهر با اشاره به این اقدام آموزش و پرورش گفت: مجهز شدن کلاس درس مدرسه پیرانشهر مصداق روشن ضرب المثل نوشدارو پس از مرگ سهراب است اما امین زاده مدیر مدرسه انقلاب اسلامی پیرانشهر در این باره به «شرق» می گوید: آموزش و پرورش تنها دو کلاس جدا افتاده از ساختمان اصلی مدرسه را نوسازی کرده است، یعنی همان دو کلاسی که کنار هم بودند و آتش گرفتند.

او افزود: هم اکنون این کلاس ها مجهز به سیستم گرمایشی پکیج شده است، دیوار ها رنگ شده است، نیمکت ها به کلی عوض شده است، سقف کلاس که هرساله با برف و باران چکه داشت، ایزوگام شده است و در و پنجره کلاس نیز تغییر کرده است.

اقدام آموزش و پرورش پیرانشهر برای تجهیز کامل کلاس ها در شرایطی است که پیش از این از سوی مسوولان سازمان نوسازی مدارس گفته می شد مدرسه پیرانشهر استاندارد کافی برای تجهیز کلاس ها به سیستم گرمایشی مناسب را ندارد.

خضری، نماینده پیرانشهر در ادامه با بیان اینکه آموزش و پرورش به طور قطع قبل از وقوع این حادثه می توانست این مدرسه را تجهیز کند، می گوید: رییس سابق آموزش و پرورش پیرانشهر که در شهریورماه امسال با فشار های وارد شده از سوی ما برکنار شد، بیش از دو میلیارد تومان بودجه آموزش و پرورش پیرانشهر را به سازمان آموزش و پرورش آذربایجان برگرداند و این نشان می دهد اگر آموزش و پرورش نظارت درستی در عملکرد مدیران خود و مشکلات این مدرسه داشت با یک درصد این دو میلیاردتومان می توانست مدارس این شهر را مجهز کند.

اظهارات خضری و اقدام آموزش و پرورش پیرانشهر برای تجهیز مدرسه در آتش سوخته پیرانشهر به سیستم گرمایشی «پکیج» در شرایطی است که هم اکنون 250 هزار کلاس درس معادل 30درصد کلاس های درس کشور از بخاری نفتی استفاده می کنند و مشخص نیست، این 250 هزار کلاس درس که در معرض آتش سوزی هستند، چه زمانی از سوی آموزش و پرورش مجهز به سیستم گرمایشی استاندارد می شوند.

دختران شین آبادی در مشهد

دختران شین آبادی با گذشت 27 روز از حادثه آتش سوزی کلاس درس شان و آغاز فصل امتحانات مدارس هنوز میهمان بیمارستان های ارومیه و تبریز هستند. از 28 دانش آموز آسیب دیده، سیران یگانه و سارینا رسول زاده جمع دوستان شان را ترک کرده اند و به دلیل شدت جراحات فوت کردند.

از میان 26 دانش آموز دیگر شش دانش آموز که در بیمارستان ارومیه اوضاع جسمانی بهتری داشتند از بیمارستان مرخص شده اند و 20 دانش آموز دیگر هنوز در حال درمان هستند. همچنین روز گذشته شش دانش آموز دیگر برای ادامه مراحل درمانی خود به مشهد اعزام شده اند تا در صورت مناسب بودن وضعیت عمومی شان جراحی پلاستیک شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.