شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کشتار هولناک اعضای خانواده توسط پسر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه شرق: بازپرس جنایی اصفهان در حال تحقیق از پسر جوانی است که پدر، مادر و برادر خود را به قتل رسانده است. این جوان اختلاف خانوادگی و مشاجره در روز حادثه را به عنوان انگیزه اش از این کشتار اعلام کرده اما هنوز مشخص نیست وی واقعا به همین دلیل یا با نیتی دیگر خون به پا کرده است.

صبح روز جمعه اول دی پسر 26 ساله ای به نام علی به خانه یکی از دوستانش رفت و از او درخواست کمک کرد. علی گفت: «صبح زود به کوه رفته بودم و فراموش کردم کلید را با خودم ببرم حالا هم هرچه زنگ خانه مان را می زنم کسی در را باز نمی کند در حالی که قرار نبود پدر و مادرم از منزل بیرون بروند.»

دوست علی بعد از شنیدن ماجرا با وی همراه شد تا بلکه دو نفری بتوانند به طریقی در ورودی خانه را باز کنند. آنها بعد از گشودن در، داخل خانه رفتند و خود را در برابر صحنه ای فجیع دیدند. مادر علی غرق در خون روی زمین افتاده بود و هیچ گونه علایم حیاتی نداشت. دو جوان بعد از جست وجو در خانه، اجساد پدر و برادر علی را نیز یافتند. پسر دانشجو که از کشته شدن اعضای خانواده اش شوکه شده بود اقدام به خودزنی کرد اما دوستش مانع وی شد و در تماس با اورژانس و پلیس موضوع را اطلاع داد.

کارآگاهان جنایی دقایقی بعد در محل جنایت حاضر شدند و تحقیقات شان را آغاز کردند. آنها فهمیدند سه مقتول به یک شیوه و با ضربات پی درپی چاقو از پادرآمده اند. مقداری از وسایل خانه به هم ریخته بود اما به نظر نمی رسید سرقتی از قربانگاه رخ داده باشد و آشفتگی فضا بیشتر به صحنه سازی برای پنهان کردن انگیزه اصلی کشتار شباهت داشت. ماموران در ادامه وقتی متوجه شدند قفل های خانه سالم است و نشانه ای از ورود به عنف به این منزل وجود ندارد، به علی مظنون شدند و وی را بازداشت کردند.

پسر دانشجو که ابتدا ابراز بی گناهی می کرد و مدعی بود زمان کشته شدن اعضای خانواده اش در منزل نبود در بازجویی های تخصصی به ارتکاب این جنایت اقرار کرد. علی هنگامی که در برابر بازپرس دهقان-بازپرس جنایی اصفهان-قرار گرفت، گفت: «صبح روز حادثه از مادرم خواستم خودروش را در اختیارم قرار بدهد اما او مخالفت کرد به همین خاطر با هم درگیر شدیم و من با ضربه چاقو وی را کشتم.

در همان هنگام برادرم از خواب بیدار شد که او را هم به قتل رساندم. پس از آن پدرم از خواب بیدار شد و وقتی می خواست با من صحبت کند او را هم با چاقو زدم و به قتل رساندم. بعد برای صحنه سازی مقداری از وسایل خانه را به هم ریختم و از منزل بیرون رفتم.»

متهم ادامه داد سناریوی همراه نداشتن کلید و کمک خواستن از دوستش را به این دلیل مطرح کرد که بتواند در لحظه ورود به خانه شاهدی داشته باشد و خودش را بی گناه معرفی کند. بنابه این گزارش در حال حاضر تحقیق از متهم ادامه دارد تا مشخص شود آیا انگیزه اصلی متهم همانی است که بیان کرده یا اینکه این پرونده ابعاد دیگری نیز دارد.

در همین حال غلامرضا انصاری رییس کل دادگستری استان اصفهان درباره این پرونده گفت: در این پرونده قاتل صراحتا به اقدام خود اقرار کرده و تحقیقات علمی و قانونی از طریق مراجع مختلف مانند پزشکی قانونی در حال انجام است. متهم تاکنون به شدت، استفاده از مواد توهم زا را انکار کرده است البته تحقیقات در این زمینه نیز صورت خواهد گرفت و نتایج آن مشخص خواهد شد.

انصاری درباره اینکه چه عواملی می تواند زمینه ساز این قتل شده باشد گفت: این جنایت بسیار متاثرکننده است زیرا بسیاری از عوامل اثرگذار تجربه شده در وقوع چنین قتل هایی در مجموعه این خانواده دیده نشده است و مقتولان تحصیل کرده و دارای حسن شهرت بودند، بنابراین با وقوع چنین حادثه ای باید بیش از پیش به فکر فرو رفت.

فکر می کنم عوامل اجتماعی و اقتصادی و نکاتی از این دست می تواند در ارتکاب اینگونه جنایت ها تاثیرگذار باشد اما به نظر می رسد ما در حوزه آموزش و پرورش و همچنین نظام آموزش عالی و تربیت نسل جوان و در فراهم کردن پیش زمینه های یادگیری تقابل با بحران در میان نسل جوان مان زیاد موفق عمل نکرده ایم و از سویی دیگر به دلایل مختلف نظارت خانواده ها بر فرزندان نیز تا حدودی محدود و ضعیف شده است.

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: با ختم تحقیقات در این پرونده و صدور کیفرخواست از سوی دادستان اصفهان پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان خواهد رفت و حکم مقتضی نیز صادر خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.