دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دوران طلایی یک بازیگر سرکش - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاین: سريال «دوران سركشي» در پاييز 81 از شبكه تهران پخش شد. آن زمان اين سريال آنقدر براي شهروندان تهراني جذابيت داشت كه براي بسياري دنبال كردن ماجراهاي زندگي روناك، دختر نوجوان سريال تبديل به يك عادت شده بود.

سريال «دوران سركشي» اكنون از شبكه تماشا بازپخش مي شود. بازيگر اصلي اين سريال كسي نبود جز «عاطفه نوري».

او ليسانس فيلمنامه نويسي دارد و با بازي در سريال دوران سركشي توانست مورد توجه مردم و كارگردانان زيادي قرار بگيرد.

خودش در جايي گفته بود: «ورود من بر عرصه بازيگري با يك اتفاق همراه شد، در هنرستان سوره، تئاتر مي خواندم و فقط به نوشتن فكر مي كردم، دستيارهاي كمال تبريزي براي گرفتن تست به سوره آمدند، من و چند نفر از دوستانم فقط براي اين كه ببينم تست دادن چگونه است و چطوري انجام مي شود رفتيم جلو... اين طور شد كه من قبول شدم و در دوران سركشي بازي كردم».

دوران طلایی یک بازیگر سرکش -

نوري با بازي در اين سريال كه اتفاقا از نقش هاي سخت به حساب مي آمد براي دوره اي هر چند موقت تبديل به بازيگري توانا شد.

روناك دوران سركشي، عاصي بود و رفتارهاي عجيب و نا بهنجار داشت. همين رفتارهاي متناقض هم شخصيت او را غريب و هيجان انگيز مي كرد. اما او سختي كار را برخود خريد و اتفاقا بخوبي از پس آن بر آمد.

نوري با اين كه چهره اي بسيار معمولي داشت و تا حدي بدون جاذبه هاي متداول نقش هاي اول بود، اما بخوبي توانست به واسطه حسي بسيار قوي نقش روناك را براي بينندگان باورپذير كند.

نوري بعدها به واسطه داشتن همين توانايي و اجراي نقش هاي سركش و تند و تيز براي بازي در سريال «نرگس» و نسرين دعوت شد و در آنجا نيز بارقه هايي از استعداد شگرف خود را نشان داد.

اين بازيگر چند سال بعد نيز در سريال رستگاران بازي كرد و در آن نقش دختر خودخواه و سركشي را بازي كرد كه شباهت زيادي به نقش هاي ديگرش داشت.

اين موضوع باعث شد كه نوري با بازي در سه نقش يكسان در ابتداي ورود به حرفه بازيگري، كارنامه وزيني از خود به جا نگذارد. هر چند خودش در گفت وگويي عنوان كرده، منتظر پيشنهاد بازي در يك نقش طنز است تا توانايي هاي خود را بار ديگر به نمايش گذارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.