شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سوختن، سزای نسلی که به جام جهانی نرود! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تهران امروز: مهاجم سابق تيم ملي در تازه ترين اظهار نظرش معتقد است بازماندن از صعود به جام جهاني براي فوتبال ايران اتفاق عجيبي نيست.

وحيد هاشميان با اشاره به وضعيت فعلي تيم ملي مي گويد:« وقتي نمی توانیم ازبکستان را ببریم بهتر است به جام جهانی نرویم چرا که قرار است آنجا با هلند، فرانسه یا پرتغال بازی کنیم.

اگر به جام جهانی نرویم همین که هستیم می مانیم و وضع فوتبال مان از این بدتر نمی شود. مگر به جام جهانی 2010 نرفتیم چه شد؟ نسلی که نتواند به جام جهانی برود جزایش این است که نابود شود.»

هاشميان در عين حال علي كفاشيان را مسبب اصلي ناكامي هاي تيم ملي نمي داند:« به نظرم کفاشیان مقصر ناکامی های فوتبال ایران نیست. اگر الان کره جنوبی و ژاپن فوتبال خوبی دارند به خاطر رئیس فدراسیون شان نیست.

به این دلیل است که از سال 1988 شروع به برنامه ریزی صحیح مانند نقشه پیشرفت فوتبال این کشوركرده اند.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.