شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تجمع مردم دورود در اعتراض به سردار سرخ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه گهر دورود با اشاره به اینکه بعد از بازی پرسپولیس در خصوص این اتفاقات اتفاقات اظهار نظر می کند، از ناراحتی مردم دورود نسبت به صحبت های محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس و تجمع آنها برابر فرمانداری خبر داد.

رضا آیت الله زاده در خصوص نشست امروز برای تعیین مالکیت باشگاه گهر دورود ضمن بیان مطلب فوق گفت: امروز نامه شرکت تعاونی ایثارگران را به دادستانی تحویل دادیم اما امیر عابدینی به علت نامساعد نبودن شرایط جوی نتوانسته است به تهران سفر کند، به همین دلیل قرار است فردا در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی با بیان اینکه بعضی ها دوست ندارند این انتقال صورت بگیرد، اضافه کرد: امیدواریم فردا مشکلی پیش نیامده و مالکیت باشگاه به شرکت تعاونی ایثارگران تحویل داده شود.

مدیرعامل باشگاه گهر در ادامه به اتفاقاتی که در برنامه شب گذشته 90 رخ داد، اشاره کرد و اظهار داشت: آقای رویانیان در این برنامه بارها اعلام کرد که من به تیم گهر پول داده ام، الان مردم دورود مقابل درب فرمانداری تجمع کرده و به این مسئله اعتراض کردند که چرا ایشان این صحبت ها را مطرح کرده و از من خواستند جواب رویانیان را بدهم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه روز جمعه تیم گهر با پرسپولیس در تهران بازی دارد، نمی خواهم در خصوص این موضوع صحبت کنم اما بعد از بازی پرسپولیس در خصوص این اتفاقات اظهار نظر خواهم کرد.

آیت الله زاده با اشاره به اینکه امیدوار است تیمش همانند بازی رفت در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی را کسب کند، افزود: ایشان به مدیریت قبلی مبلغی را پرداخت کردند که اگر این اتفاق افتاده درست نیست، هر روز این مسئله را در مطبوعات مطرح کنند. ضمن اینکه مدیریت باشگاه گهر عوض شده و نباید به این مسائل بیش از اندازه دامن زد.

وی در مورد اعتراض مسئولان باشگاه راه آهن به صحبت های قرایی قائم مقام باشگاه گهر تاکید کرد: باید از مسئولان باشگاه راه آهن تشکر کنم که این راه سخت و طولانی را آمده و اذیت شدند. ضمن اینکه باید بگویم قرایی مدیر روابط عمومی باشگاه است و داود میرزایی قائم مقام باشگاه است. اگر سوء تفاهمی پیش آمده به عنوان مدیرعامل باشگاه از راه آهنی ها عذرخواهی می کنم.

مدیرعامل باشگاه گهر با اشاره به اینکه برگزاری نشست خبری به باشگاه گهر مربوط نمی شود، اضافه کرد: باید از گهر در دورود پذیرایی می کردیم اما آنها به خاطر شرایط موجود به بروجرد رفتند. من هم تاکید دارم مسئول باشگاه ما در خصوص آقای دایی درست صحبت نکرده اما در مجموع از همه آنها تشکر می کنم.

وی در خصوص صحبت های اخیر نادر فریاد شیران مربی این تیم در خصوص نداشتن لباس درست حسابی تصریح کرد: خدا شاهد است 12 میلیون تومان پول دادم و بهترین اورکت ها را برایشان خریده ام، تا تن شان کنند. ضمن اینکه این مسائل خانگی است و نباید به بیرون درز کند، متاسفانه تیم ما را هم از درون و هم از بیرون می کشند.

آیت الله زاده در پایان در خصوص اینکه پس از پیروزی مقابل راه آهن امیدوار به بقای این تیم در لیگ برتر هستید، گفت: از اول هم امیدوار بودیم زیرا به این جوانان اعتقاد داشتیم. تیم ما از پتانسیل جوانی بالایی برخوردار است و مهم این بود که آنها با هم هماهنگ شوند که الان خوشبختانه این مسئله صورت گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.