شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شوخی جدید احمدی نژاد با آزادی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: محمود احمدی نژاد که صبح امروز (سه شنبه)به منظور افتتاح چند طرح عمرانی به استان کرمانشاه سفر کرد، در جمع کارکنان پتروشیمی کرمانشاه با مورد توجه قرار دادن اهمیت مجتمع پتروشیمی استان کرمانشاه و یادآوری این که استان کرمانشاه به لحاظ تاسیسات نفتی و پتروشیمی پییشتاز است، اظهار کرد: البته قرار است یک پالایشگاه نفت دوم به نام آناهیتا که اسم زیبایی هم دارد، مورد توجه قرار بگیرد که البته کارهایش انجام شده، لازم است تا نمایندگان محترم این کار را پیگیری کنند. این پالایشگاه هم فعال شود تا مشخص شود که به سمت پایان برود.

احمدی نژاد با بیان این که مجتمع پتروشیمی کرمانشاه از پروژه های مهم و کلیدی کشور است، اظهار کرد: نفت و گاز یکی از مزیت های اصلی کشور ماست. ده ها سال مردم ما از نفت محروم بودند و به آنها چیزی نمی دانند فقط به ازای هر بشکه یک سنت می دادند که البته بخشی از آن را پس می گرفتند، در واقع استعمارگران که در کشور ما حضور داشتند ثروت ما را می بردند و پس از آن هم جنگ به اصطلاح جهانی درست کردند.

وی ادامه داد: همان کسانی که فکر می کنند هر مساله ای در کشورشان ایجاد می شود، مشکل همه دنیاست. آنها جنگ و درگیری ایجاد کردند و اسمش را پل پیروزی گذاشتند، بعد از آن صاحب حق وتو و ثروت شدند و بدبختی و فقر را به ملت ایران تحمیل کردند، پس از آن ملت قیام کرده و نفت را ملی کردند، اما از آن زمان هم به بعد مردم چیزی از منافع نفت حس نکردند و اکثریت ملت از آن بی بهره بودند.

وی گفت: اگرچه شبکه گازی بعد از انقلاب توسعه پیدا کرد، اما عمده نفت به قیمت پایین فروخته می شد و همان قیمت پایین را به بهانه سرمایه گذاری در تولید نفت از ما می گرفتند. اگر هم چیزی می ماند مستشاران و کارشناسان شان با حقوق های چنددلاری آن زمان این مقدار را هم از ما می گرفتند.

احمدی نژاد با تاکید بر این که هنوز که هنوز است منافع کامل نفت در جیب ملت ما نیست، گفت: دلار امروز با دلار 60 سال و حتی 30 سال قبل فرق می کند، یعنی آن موقع با آن دلاری که در آن زمان وجود داشت، در بازارهای جهانی چیز بیشتری نصیب مان می شد.

رییس جمهور اظهار کرد:این نفت به محض این که وارد بازارهای غربی می شود، دولت ها از آن مالیات می گیرند و در واقع قیمت ها دو برابر می شود، بعد آن را به کارخانجات شان می برند و مقداری را مصرف و مقداری را تبدیل به کالا می کنند. سود را روی کالا می کشند بعد آن را به کشور ما صادر می کنند.

احمد ی نژاد در ادامه با بیان این که ما باید بتوانیم به سرعت نفت را به کالا تبدیل و آن کالا را صادر کنیم، گفت: هنر این است که ما به جایی برسیم تا تمام نفت و گازی که می خواهیم صادر کنیم، را به کالای نهایی تبدیل و پس از آن صادر کنیم، در این صورت ارزش افزوده به کشور خودمان می آید.

رییس جمهور با اشاره به هزینه های صرف شده در استخراج گاز ، گفت: اینها سرمایه گذاری های اساسی است که دولت انجام می دهد. از این به بعد بحث سودآوری مطرح می شود که البته دولت دنبال سود نیست و همه اینها برای ملت است. کار هم از این به بعد باید دست مردم سپرده شود، چاه زدن، پالایشگاه گاز و فرستادن آن در لوله ها کار مردم است و ان شاءالله از این به بعد مردم قوی تر می شوند و این کارها را انجام می دهند.

احمدی نژاد با تاکید بر این که ما باید به سمتی رویم تا مواد اولیه و طبیعی را صادر نکنیم، اظهار کرد: نهایتا باید به جهتی پیش برویم که همه مردم در اقتصاد فعال باشند. با این روند که عده ای اسمشان فعال اقتصادی شود این اقتصاد پیشرفت نمی کند و مشکلات ما حل نمی شود. اقتصاد کشور ما باید به نقطه ای برسد که همه مردم در عرصه اقتصادی فعال شوند، بنابراین در این راستا باید دانش اقتصادی در جامعه را بالا ببریم و همه استعدادها، توان مدیریت ها، دلسوزی ها و دقت ها برای ساختن کشور و پیشرفت اقتصادی صرف شود، چنین اقتصادی پایدار است و آسیب پذیر نیست و اگر همه دنیا بسیج شود و توانش را به کار گیرد، نمی تواند به چنین اقتصادی ضربه بزند.

وی گفت: دو سال پیش وقتی بحث هسته یی مطرح بود یکی از مسئولان غربی همان کشوری که مدعی است همه دنیا برای اوست بحثی کرد برای عده ای و می گفت می گویند که تو باید به ایرانیان فشار بیاوری، اما پاسخی که به او داده شد این بود که دانش هسته یی در نزد ایرانیان است و با زور نمی شود یک اندیشه را از مغز بیرون کرد. اگر 30 میلیون آدم داشته باشیم که اقتصاد بدانند و فعال باشند چه کسی می تواند به این اقتصاد آسیب بزند. اگر کویر و بیابان را به این افراد بدهیم آن را آباد می کنند.

رییس جمهور همچنین تاکید کرد: نباید برخی مانع این روند شوند و اجازه ندهند این گام هابرداشته شود؛ چرا که هر جا که انحصار باشد فساد است و توده های مردم باید وارد عرصه های اقتصاد شوند و راه باز باشد تا همه فعال شوند. اگر چنین بود پیشرفت مضاعف و چندبرابری حاصل می شود.

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود در جمع پرسنل پتروشیمی کرمانشاه، با ابراز خوشحالی نسبت سفر به کرمانشاه، افزود: انصافا اگر بخواهیم بزرگی ها و بزرگواری های مردم این استان را فهرست کنیم به زمان طولانی نیاز داریم. این استان دیار خوبی ها و زیبایی های انسانی و طبیعی است و در آن مردمانی مومن، دوست داشتنی، عاشق پیامبر، اهل بیت (ع) و ارزش های الهی هستند، مردمانی غیور، شجاع و ایستاده در پهنه غرب کشور و مدافع همه ارزش ها.

وی در ادامه با اشاره به طرح های به بهره برداری رسیده از جمله خط لوله انتقال آب گفت: شهر بزرگ کرمانشاه 900 هزار نفر جمعیت دارد که هر یک از آنها یک عالم است و یک انسان بیش از عالم هستی می ارزد مخصوصا اگر کرمانشاهی باشد.

احمدی نژاد گفت: خوشبختانه در این راستا کار به سرعت انجام شد و برادر عزیزمان مهندس قاسمی و دیگر دوستان ضربتی و جهادی با همان روحیه دفاع مقدس که الحمدالله در استان کرمانشاه جاری است، این پروژه بزرگ را اجرا کردند که طی آن بخشی از آب استان تامین شد، البته کار ادامه دارد و ما باید به تامین آب به 25، 30 سال آینده فکر کنیم، البته من فکر نمی کنم نیاز باشد صرفه جویی در مصرف آب را به مردم عزیز کرمانشاه توصیه کنیم؛ چرا که مردم کرمانشاه خودشان می دانند که از این نعمت الهی چطور استفاده کنند.

وی همچنین در مورد پروژه پست برق نیز اظهار کرد: صادرات برق منافع زیادی دارد و در این بحث فقط درآمد مدنظر نیست. روزی را تصور کنید که ایران عزیز با تمام کشورهای همسایه اش پیوند خورده است و در واقع این خط برق وقتی منتقل می شود دوستی و همراهی و امنیت و پیشرفت را با خود می برد و اینطور نیست که ما فقط برق را بدهیم و پولی بگیریم. اینها پیوندهای دوستی و تاریخی بین دولت و ملت است که در حال تقویت شدن است. ضمن این که این یک عمل انسانی است و مردم عراق هم مثل مردم ایران می مانند و اصلا نگاه ما جهانی است. ما همواره در غم و شادی هم شریک بوده ایم و از این به بعد هم شریک خواهیم بود.

احمدی نژاد در ادامه به بهره برداری از سد آزادی اشاره و ضمن این که این کار را ارزشمند دانست، گفت: امیدواریم این پروژه ها به خصوص آنها که به تامین آب کشاورزی برمی گردد و در توسعه کشاورزی و پایدار کردن ثروت و تولید و امنیت موثر است جلو برود.

رییس جمهور همچنین با اشاره به نام این سد، گفت: البته من به شوخی گفتم نمی شود که یک سدی نامش آزادی باشد، نمی خواهند که آزادی ها را سد کنند و ان شاءالله این سد موجب آزادی عمل مردم خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.