شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت اجاره روزانه آپارتمان در تهران! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: خلا مقررات کنترلی در بازار اجاره مسکن نه تنها نوسان اجاره بها به سمت رشد را آزاد گذاشته که دست مالکان و دلالان را هم برای اجاره داری خارج از عرف، باز گذاشته است.

چند سالی می شود که در بازار اجاره مسکن مناطق شمالی تهران برخی از مشاوران املاک واحدهایی را برای اجاره ماهانه و هفتگی به متقاضیان معرفی می کنند، اما اکثر این دسته از بنگاهداران مسکن اظهار می کنند که مالکان واحدهای مذکور ترجیح می دهند واحدشان را فقط به افراد خارجی اجاره دهند یعنی اینکه مصرف کننده هایی را که همیشه در بازار اجاره حضور دارند به لیست متقاضیان اجاره واحدشان راه نمی دهند.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان در تهران! -

اما این روزها بازار اجاره واحدهای مسکونی در برخی از محله های مرکزی تهران با شیوه جدید اجاره داری رو به رو شده که این امر به نوعی سلامت جامعه را در معرض تهدید اجتماعی قرار داده است. روز گذشته یک فایل واحد مسکونی به بازار اجاره عرضه شد با عنوان «آپارتمان مبله؛ اجاره هفتگی و روزانه»! واحد مذکور 40 متر مربع مبله و در طبقه چهارم در آپارتمانی واقع در خیابان قصرالدشت است.

فردی که جوابگوی تماس متقاضیان برای دریافت اطلاعات از نحوه چگونگی اجاره این واحد مسکونی است ، اعلام می کند: نرخ اجاره این واحد برای یک هفته کامل حدود 600 هزار تومان است.

وی در ادامه عنوان کرد: متقاضی می تواند مبلغ تعیین شده را در ابتدا پرداخت کند یا اینکه هر شب مبلغ محاسبه شده برای 24 ساعت را پرداخت کند ، یعنی شبی 85 هزار و 700 تومان!

مالک واحد مذکور شرط و شروطی اعم از خانم یا آقا بودن یا وضعیت تاهل را برای مستاجر هفتگی یا روزانه اعلام نکرده است.اینطور که شواهد نشان می دهد موجر فقط قصد دارد از اجاره واحدش درآمدی کسب کند و در بقیه قضایا دخالتی ندارد.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان در تهران! -

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.