دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ضیاء را با 4 سال قبل علیخانی مقایسه کنید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: تهيه كننده سري جديد برنامه ي «ماه عسل» با بيان اين كه هلال «ماه عسل» امسال در حال كامل شدن است، افزود: «ماه عسل» جديدي متولد شده كه ارزشي است و چيزهايي كه كمبود جامعه است را بيان مي كند.

مجيد يوسفي خاطرنشان كرد: هر چند روند قبلي «ماه عسل» هم همين بوده است، اما اميدوارم بتوانيم كامل كننده باشيم و با حس جديدي به آدم هايي كه دور و برمان هستند نگاه كنيم.

او ادامه داد: چند برنامه اي كه از «ماه عسل» پخش شده بسيار خوب بوده و اين برنامه به سمت صعود و بهتر شدن پيش مي رود.

ضیاء را با 4 سال قبل علیخانی مقایسه کنید

اين تهيه كننده همچنين از كمبود زمان براي پيش توليد اين برنامه خبر داد و افزود: دست كم بايد چهار ماه وقت براي پيش توليد مي داشتيم اما كل كار را در يك ماه جمع كرديم.

يوسفي درباره حضور علي ضياء به عنوان مجري جديد اين برنامه كه جايگزين احسان عليخاني در «ماه عسل» امسال شده است نيز گفت: علي ضياء در بين گزينه هاي ما براي انتخاب مجري بود كه ما از او حمايت كرديم و در نهايت انتخاب شد.

او تاكيد كرد: علي ضياء ظرفيت هاي زيادي براي اجرا دارد و اگر بتواند در مسيري كه رسانه برايش تعيين مي كند حركت كند و مطالعه و تلاشش را در حوزه هاي مختلف ادامه دهد، به يكي از بهترين مجري هاي تلويزيون تبديل مي شود.

تهيه كننده «ماه عسل» ادامه داد: علي ضياء براي رسيدن به اين مسير، بايد مطالعه كند و از ظرفيت هاي وجودي خودش استفاده كند كه البته در «ماه عسل» هم همين طور بوده است.

يوسفي درباره ي اجراي علي ضياء به جاي احسان عليخاني در برنامه «ماه عسل»، گفت: علي ضياء را بايد با چهار سال پيش احسان عليخاني مقايسه كرد نه با الانش. با اين حال، توقعي كه از علي ضياء داشتم برآورده شد ولي بايد كامل تر شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.