سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هشدار پلیس درباره موسسات مشاوره وام ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

هفت صبح: سرهنگ مهرداد امیدی، رئیس پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی اعلام کرد: «در بخش خصوصی و دولتی موسسات مالی و بانکها را داریم که برای به دست آوردن سود اقدام به دادن وام یا خدمات میکنند پس منطقی نیست که این موسسات واسطه هایی را ایجاد کنند.

هر فردی میتواند به بانک مراجعه کند و با شرایط اعلام شده وام بگیرد. البته در برخی مواقع ممکن است این مشاورهها به واسطهگری بین گیرنده و دهنده وام تبدیل شود. شاید برخی از این مراکز قانونی کار کنند اما افرادی ممکن است در قالب مراکز ارائه وام یا مشاوره اقدام به سوءاستفاده، ارتشاء و دریافت رشوه کنند.»

به گزارش خبرگزاری مهر، امیدی با بیان اینکه در برخی موارد ممکن است وقتی فردی سندش را در اختیار این مراکز قرار میدهد تا ضامن وام شده یا زندانی را آزاد کنند از سند سوءاستفاده شود به همین دلیل مردم باید مراقب بوده و عواقب این کار را ببینند.

هشدار پلیس درباره موسسات مشاوره وام

اگر فرد زندانی به زندان باز نگردد یا اقساط قسط عقب بیفتد صاحب سند مسئول است. رئیس پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با بیان اینکه ممکن است در این موسسات سوء استفادههای دیگری شود، گفت: در برخی از این شرکتها قراردادهای یک جانبه بسته میشود.

به عنوان مثال فرد وام گیرنده باید 30 درصد از مبلغ وام را به این موسسه واگذار کند که این اقدام منطقی نیست و در مواردی ممکن است هیچ پولی گیر فرد نیاید و سند و زندگی خود را از دست بدهد. متاسفانه در مواردی مشاهده شده است در قراردادهایی که در این مراکز بسته شده است افراد حق شکایت را از خودشان سلب میکنند. به همین دلیل فرد دیگر حق شکایت کیفری ندارد و تمام دارایی خود را از دست میدهد.

وام میگیریم، ضامن میشویم

برای آنکه با نحوه کار این شرکتها آشنا شوید باید بدانید این قبیل واسطهها دو فعالیت عمده در زمینه تهیه وام انجام میدهند. این موسسات یا برای شما وام تهیه میکنند یا برایتان ضامن کارمندی پیدا میکنند تا وامتان را تهیه کنید. در اکثر موارد این موسسات هر دو کار را با هم انجام میدهند و باید هم وام و هم ضامن را از آنها بخواهید.

این قبیل شرکتها با روابط خود وامهایی را به عنوان کارآفرینی، فنی و حرفهای و... تهیه میکنند و سپس آنها را به مشتریان خود میفروشند! اکثرا این شرکتها برای وامهای بالای 30 میلیون تومان کار میکنند و به این ترتیب هم درصدی از مبلغ وام (15 تا 30 درصد) را به عنوان حقالزحمه تهیه وام دریافت میکنند و بابت هر ضامن این وامها، مبالغی را طبق عرفی که در ادامه گزارش توضیح داده شده را دریافت میکنند.

وامهای متفاوت، ضامنهای مختلف

روال معمول قیمت کارمزد به ازای هر ضامن کارمند، چیزی در حدود 10 تا 15 درصد مبلغ وام است. حتما میپرسید این اختلاف پنج درصدی به چه علت است؟ در ادامه گزارش با قوانین (!) مرسوم این شرکتهای غیرقانونی آشنا میشوید.

1. حداقل کارمزد برای دریافت وامها 10 درصد مبلغ وام به ازای هر کارمند است و بعید به نظر میرسد کمتر از این مبلغ پیدا کنید. نکته جالب هم آن است که فقط وامهای 10 میلیون تومانی و پایینتر شامل چنین درصدی میشود! یعنی به ازای 10 میلیون تومان وام باید يك میلیون تومان آن را جیرینگی به حساب این شرکتها بریزید. اگر هم وامهای بالاتر بخواهید که اوضاع سختتر هم میشود.

2. بین 10 تا 20 میلیون تومان حقالزحمه شما حدود 10 تا 12 درصد مبلغ وام به ازای هر کارمند میشود. تازه بسته به نوع وامتان و توافقی که با شرکت مورد نظر انجام میدهید، باید چیزی در حدود 100 تا 300 هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت از جیب مبارک هزینه کنید.

3. وامهای بین 20 تا 30 میلیونی هم چیزی در حدود 12 تا 14 درصد برایتان آب میخورد. پیش پرداخت هم تا 500 هزار تومان میرسد.

4. وامهای بالای 30 میلیونی. از این جای کار به بعد دیگر ماجرا وارد فاز سختتری میشود و هر شرکت و کارمندی حاضر نمیشود ضامن شما شود. توافق بر سر قیمت نهایی زمانی صورت میگیرد که شما با مدارکتان بروید پای میز مذاکره و چانهزنی را شروع کنید! در این موارد چون قیمت وامها سنگین است کارمندان کمتری حاضر هستند تضمین شما را بدهند و به همین دلیل مبلغ کارمزد هم بالا میرود.

چه ضمانتی می دهید؟

به جز حقالزحمه، مطمئنا باید مبالغ یا مدارکی را به عنوان تضمین نزد این شرکتها قرار دهید تا آنها مطمئن باشند وامتان را پرداخت میکنید و ضامن شما دچار مشکل نمیشود.

به طور معمول باید سفته یا چکی به اندازه کل مبلغ وام را به عنوان ضمانت در اختیار این شرکتها قرار دهید. البته اگر مبلغ وامتان بیشتر باشد در مواردی 120درصد مبلغ وام را به عنوان ضمانت دریافت میکنند. برخی موسسات هم با چانه زنیها و ترفندهای مختلف حاضر هستند از شما سند ملک یا خودرو را به عنوان ضمانت دریافت کنند.

بانک با بانک فرق دارد

زمانی که با این موسسات صحبت میکنید، اولین سوالی که از شما میپرسند این است که وامتان را از کدام بانک گرفتهاید؟ تفاوت هر بانکی چیست که این موسسات چنین سوالی را از شما میپرسند؟ این ماجرا دو دلیل عمده دارد. برخی بانکها و موسسات علاوه بر ضامن کارمندی با گواهی کسر از حقوق، از شما چک کارمندی هم درخواست میکنند.

در چنین شرایطی اوضاع برای اینگونه موسسات سختتر میشود و به تبع آن هزینههای شما هم بالاتر میرود. نام بانکها و موسساتی که چک کارمندی طلب میکنند مشخص است و به این ترتیب آنها در همان ابتدا تعیین میکنند که چه مقداری باید از شما حقالزحمه بگیرند. دلیل دیگر هم آن است که در اکثر بانکها و موسسات دو ضامن و برخی هم یک ضامن از شما میخواهند، همین نکته هم باعث میشود که اگر بانک شما دو ضامن بخواهد حدود نیم تا یک درصد به حقالزحمه هر ضامن اضافه میشود!

چند میگیرند ضامن می شوند؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که کارمندان از این موسسات چقدر میگیرند تا ضمانت وام دهندههای مردم را بدهند. مهمترین عامل در این زمینه توافق کارمندها و موسسات است.

هر کدام که زورشان بیشتر بچربد مبلغ بیشتری از حقالزحمه را نصیب خود میکنند. به طور کلی اما عرف این است که از مبلغ حقالزحمه دریافت شده از وام گیرندگان، حدود 50 تا 70 درصد آن نصیب کارمند ضامن میشود و بقیه آن سهم مدیران شرکتها و موسسههای واسطه است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.