جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هدیه پلیس ایران به اروپا در آغاز سال 2013! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با اعلام کشف بيش از 355 تن موادمخدر در 9 ماه گذشته، از کشف محموله 2 تني هروئين در مرزهاي شرقي کشور خبر داد و گفت: قاچاقچيان قصد داشتند اين محموله را به اروپا ترانزيت کنند که اگر اين محموله به مقصد مي رسيد تعداد زيادي از مردم اروپا را با خطر مواجه مي کرد، اين کشف بزرگ هديه سال نو ميلادي پليس ايران به مردم اروپا است.

سردار علي مويدي صبح سه شنبه در تشريح گزارش عملکرد 9 ماهه با بيان اينکه در طول اين مدت 355 تن موادمخدر کشف شد گفت: در اين ميان شش تن هروئين، 2.5 تن مرفين، 270 تن ترياک، 37.5 تن حشيش کشف و ضبط شد.

وي افزود: 40 تن موادمخدر نيز در حال آناليز تشخيص نوع مواد در آزمايشگاه هاي اين پليس است.رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با بيان اينکه کشف موادمخدر در 9 ماهه سال جاري نسبت به مدت مشابه قبل هشت درصد افزايش يافته است گفت: در اين مدت 1050 عمليات و پاتک براي شناسايي و انهدام باندهاي موادمخدر صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد افزايش تعداد عمليات ها را شاهد هستيم.

هلاکت 65 دانه درشت موادمخدر

مويدي با بيان اينکه در اين مدت 12 تن از ماموران پليس در راستاي مبارزه موثر با موادمخدر جان خود را از دست داده و به درجه شهادت نائل آمدند گفت: در اين ميان 65 تن از دانه درشت هاي موادمخدر نيز به ضرب گلوله ماموران پليس ايران به هلاکت رسيدند.

رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با بيان اينکه حدود 80 درصد از کشفيات پليس در مرز و جدار مرزي صورت گرفته گفت: کشفيات موادمخدر در استان هاي غيرمرزي و مرکزي نيز نسبت به مدت مشابه سال قبل 35 درصد افزايش نشان مي دهد.وي با بيان اينکه 60 درصد از کشفيات پليس مبارزه با موادمخدر بر اساس کار اطلاعاتي کشف شده است، گفت: در اين راستا 200 هزار تن دستگير شدند.

رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با بيان اينکه حدود 30 هزار دستگيرشده در راستاي طرح هاي جمع آوري معتادان و در راستاي سياست ابلاغي از سوي ستاد مبارزه با موادمخدر بوده است، گفت: در اين راستا و در 9 ماهه سال جاري 1700 باند موادمخدر متلاشي شدند که در اين راستا شاهد افزايش پنج درصدي انهدام باند بوده ايم.

تشکيل 180 هزار پرونده مواد مخدر در کشور

به گفته مويدي در 9 ماهه سال جاري، 180 هزار پرونده در راستاي مبارزه با موادمخدر تشکيل شد.رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا همچنين با اعلام خبر انهدام 140 کارگاه توليد موادمخدر صنعتي در کشور گفت: با تلاش بي دريغ ماموران پليس مبارزه با موادمخدر در متلاشي کردن کانون هاي توليد و تهيه موادمخدر صنعتي در سال جاري شاهد افزايش 100 درصدي انهدام باند هاي موادمخدر صنعتي بوده ايم.

مويدي با بيان اينکه در 9 ماهه سال جاري يک و نيم تن موادمخدر صنعتي کشف و ضبط شد، گفت: يگان هايي که بيشترين کشفيات را در موادمخدر داشته اند، در وهله اول فرماندهي مرزباني و در مراتب بعدي فرماندهي انتظامي استان هرمزگان و سيستان و بلوچستان بود.وي با بيان اينکه در راستاي افزايش تحرکات ماموران پليس مبارزه با موادمخدر و ناامن کردن مسير ترانزيت دريايي و جنوب ايران شاهد افزايش کشفيات موادمخدر در طول يک ماه اخير بوده ايم گفت: خوشبختانه در 48 ساعت گذشته ماموران پليس در ادامه اقدامات اطلاعاتي و عمليات خود متوجه شدند شبکه اي در صدد ورود محموله اي به وزن دو تن به داخل کشور است.

عيدي سال نو پليس ايران به جوانان اروپايي

رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با بيان اينکه اعضاي اين باند در تلاش بودند موادمخدر را از ايران به اروپا ترانزيت کنند، گفت: دو تن هروئين توسط ماموران پليس از اين اشرار کشف و ضبط شد و از آنجايي که اين هروئين ها به مقصد اروپا بود و ماموران پليس ايران اجازه ورود اين مواد به اروپا را ندادند، مي توان اين را عيدي سال نو پليس ايران به جوانان اروپايي عنوان کرد.

کاهش کشت موادمخدر در افغانستان صحت ندارد

مويدي در مورد ميزان کشت موادمخدر در افغانستان گفت: پليس افغانستان مدعي است که سطح زير کشت موادمخدر در افغانستان کاهش يافته است اما سازمان ملل هنوز نظر قطعي خود را در اين زمينه اعلام نکرده و آن طور که از شواهد امر پيداست به نظر مي رسد کاهش کشت موادمخدر صحت نداشته باشد.وي به برخورد با خرده فروشان و پاکسازي محلات اشاره کرد و گفت: يکي از اقدامات پليس برخورد با خرده فروشان و پاکسازي محلات بود که خوشبختانه توفيقات خوبي در اين زمينه به دست آمد.

وجود بيش از 7000 نقطه آلوده در کشور

مويدي از شناسايي حدود 7000 نقطه آلوده به موادمخدر در کشور اشاره کرد و گفت: تا به امروز 6500 نقطه پاکسازي شده است.رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با بيان اينکه يکي از اقدامات موثر پليس در راستاي مبارزه موثر با موادمخدر ناامن کردن محلات براي توزيع کنندگان موادمخدر است گفت: در اين راستا 54 هزار تن دستگير شده اند و 1000 نقطه آلوده توسط پليس و بنا به دستور مقام قضايي تخريب يا با پلمپ يا سيمان مسدود شده است.

به گفته مويدي انجام اين اقدامات در حوزه ماموريت هاي پليس نبوده است اما از آنجا که مردم درخواست هاي خود را براي برخورد با موادفروشان از پليس طلب مي کنند، پليس نيز در راستاي پاسخگويي به مطالبات مردم اين اقدام را انجام داده است.وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه ميانگين زمان دسترسي افراد به موادمخدر در کشور چه ميزان است، گفت: تعيين اين زمان مستلزم کار علمي و همه جانبه است و بايد دستگاه هاي دخيل در اين امر تحقيقاتي را انجام دهند اما تاکنون اين مهم صورت نگرفته است.

عدم حمايت هاي بين المللي از ايران در امر مبارزه با موادمخدر

وي در مورد عدم حمايت هاي بين المللي از ايران در امر مبارزه با موادمخدر گفت: به کرات اعلام کرده ايم که کمترين مساعدت و همکاري از جانب کشورهاي مختلف از جمله کشورهاي غربي صورت گرفته است، اما با اين حال پليس ايران با تکيه بر آموزه هاي ديني راه موفق مبارزه را ادامه مي دهد.رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا افزود: ما معتقديم موادمخدر يک مسئله جهاني است و بايد جدا از ديدگاه هاي سياسي و حکومتي به آن پرداخته شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.