شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گلایه های منتشر نشده کمیته فنی از رویانیان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آنچه از درون این جلسه توسط وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و چند خبرگزاری به بیرون درز پیدا کرد هم نشانگر همین مسئله بود اما حقیقت این است که در میان تمام این دیالوگ های مثبت و عکس های دسته جمعی جذاب، گلایه هایی هم از سوی طرفین مطرح شد که شاید دانستن آنها جالب باشد.

گلایه های منتشر نشده کمیته فنی از رویانیان

ناراحتی از مایلی کهن و دادکان

طبق گفته حاضران در جلسه، در ابتدای این نشست، محمد رویانیان بود که حرف های گلایه آمیز خود را مطرح کرد: «من واقعا از برخی از پیشکسوتان ناراحتم. آقایان در جلسات ما شرکت می کنند و می گویند با استخدام مربی خارجی موافقند اما وقتی از باشگاه بیرون می روند، تحت تاثیر برخی از اتفاقات و وعده هایی که به آنها داده می شود، می گویند ما به مسئولان باشگاه هم گفتیم که در این شرایط فقط مربی داخلی به درد می خورد!»

رویانیان البته به جز پیشکسوتان مورد نظرش، از مصاحبه های اخیر محمد مایلی کهن و محمد دادکان که علیه او انجام شده بود هم ابراز ناراحتی کرد.

ما را به ژوزه بشناسانید!

پس از حرف های رویانیان، برخی از اعضای کمیته فنی هم به رفتارهای مسئولان باشگاه و مخصوصا شخص مدیرعامل اعتراض کردند. یکی از آنها خطاب به رویانیان گفت: «بیرون از باشگاه خیلی ها می گویند و می نویسند که کمیته فنی در باشگاه پرسپولیس یعنی کشک! ما هم گاهی اوقات کارهایی از طرف باشگاه می بینیم که در نهایت به این جمله می رسیم و حق را به آنها می دهیم. ما احساس می کنیم خیلی از نقطه نظرهایی که می دهیم، اصلا برای آقای ژوزه اهمیتی ندارد و باشگاه هم جایگاه کمیته فنی را برای ایشان تشریح نکرده و سرمربی تیم اصلا ما را نمی شناسد.»

این پیشکسوت در ادامه حرف هایش به ناراحتی علی پروین از اتفاقات اخیر اشاره کرد تا به نوعی جبران حمایت هایش از سرمربی پرتغالی در روزهای درگیری های رسانه ای اش با سلطان را کرده باشد: «آقای ژوزه در مصاحبه اش بعد از بازی با فجر گفته بودندآقای پروین را نمی شناسند و این حرف، اعتراض ما را تایید می کند. آقای رویانیان! باور کنید این اتفاقات اصلا برای باشگاهی مثل پرسپولیس اصلا خوب نیست. اگر واقعا اینطور است که همه می گویند، اصلا چه دلیلی دارد که ما جلسه بگذاریم و راجع به تیم بحث کنیم؟ هدف ما کمک به باشگاه است اما اگر سرمربی تیم علاقه ای به این کار ندارد، ما هم اصراری نداریم که حتما کمیته فنی داشته باشیم.»

حمایت پیروانی از ژوزه

در مقطعی از این جلسه که پیشکسوتان نسبت به عدم انتقادپذیری مانوئل گلایه داشتند، افشین پیروانی در حمایت از مربی پرتغالی پیشکسوت گفت: «او برای چه باید انتقادپذیر باشد؟ ژوزه یک مربی بزرگ و حرفه ای است و مربی بین المللی که وقتش را برای جلسات اینچنینی هدر نمی دهد. او در حال حاضر هم کلی از زمان را از دست داده و نباید با این انتقادات بیشتر از این وقت را کشت. تا زمانی که برخی پیشکسوتان به دنبال بلیط VIP و شام بعد از جلسه باشند، موفق نمی شویم!»

گریز به سرپرستی شیرینی

یکی دیگر از اعضا هم بحث سرپرستی سعید شیرینی را وسط کشید و بی توجهی که باشگاه به نظرات بخش عمده ای از پیشکسوتان باشگاه را اتفاق بدی دانست.

هر چند رویانیان تلاش کرد با توضیحاتش آنها را قانع کند و بحث را به سمت دیگری بکشاند اما به نظر می رسد با اتفاقاتی که پس از رد و بدل شدن این جملات افتاد و توضیحاتی که رویانیان داد، حالا مانوئل می تواند چند هفته ای روی سکوت اعضای این کمیته و حمایت آنها حساب کند و لااقل از طرف آنها مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید.

تصاویر رمانتیک و گرمی که از حضور اعضای کمیته فنی در کنار ژوزه پس از پایان جلسه منتشر شد، به خوبی این موضوع را ثابت می کند.

پروین: آقای رویانیان، مشاورانت قوی نیستن

بخش ویژه ای از دیالوگ های این جلسه به گفت و گوی علی پروین و محمد رویانیان اختصاص داشت. او در ادامه گلایه هایش از مدیر عامل تیم به او گفت: «آقای رویانیان! مشاوران شما قوی نیستند و اطلاعات خوبی به شما نمی دهند. شما روی چه حسابی ایمون زاید، مهدوی کیا و مهرزاد معدنچی رو گرفتی؟ این آخری که خودشم یادش نمیاد آخرین بار کی بازی کرده! وقتی کلی مهاجم درجه یک گرفتی، چرا ایمون رو برگردوندی؟ این باعث میشه تو فصل تیم به مشکل بخوره. کدومشون طاقت نیمکت نشینی دارن؟»

رویانیان در جواب پروین گفت: «مشاوران من همه به فکر موفقیت پرسپولیس هستند. اصلا حالا که بحث به اینجا کشید، من هم از شما گلایه دارم. همه می دانند من فوتبالی نیستم اما شما که فوتبالی هستی و تمام عمرت را در فوتبال سپری کرده ای، چرا بعد از بازی با فجر آن مصاحبه را انجام دادی؟ چرا باعث خوشحال شدن دشمنان پرسپولیس شدی؟»

پروین هم مثل مصاحبه آخرش، دلسوزی برای پرسپولیس را دلیل این مصاحبه دانست و گفت: «بهتره آقای ژوزه یه کم تحملش رو بالا ببره.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.