دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 5 پدیده لیگ کهکشانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: در ليگي كه امسال پر از ستاره هاي ميلياردي است ستاره هاي كوچك در تيم هاي كوچك هستند كه گرمابخش ليگ هستند.

ستاره هايي كه در سه هفته گذشته بيشترين درخشش را داشته و نشان داده اند كه قيمت و آوازه الزاما به معناي بهره وري بيشتر نيست. پنج ستاره اي كه در اين جا معرفي مي شوند تا امروز بهترين بازيكنان ليگ بوده اند و شايد كي روش نيز بايد دقيق تر بازي اين ستاره ها را زير نظر بگيرد.

5 پدیده لیگ کهکشانی

سید جلال رافخایی

رافخایی با بازی در ملوان اسمی  برای خودش دست و پا کرد و مورد توجه تیم هایی مثل سپاهان و ذوب آهن قرار گرفت. او بعد از درخشش در ملوان با پیشنهاد نجومی  ذوب آهنی ها رو به رو شد و برای ادامه فوتبالش به اصفهان رفت.

رافخایی در لیگ دهم فصلی کابوس وار را پشت سر گذاشت و بعد از تحمل یک فصل نیمکت نشینی مجبور شد به خانه برگردد. درگیری های شدید او با ابراهیم زاده باعث شد باشگاه ذوب آهن برای صادر کردن رضایتنامه او حسابی مبلغ را بالا ببرد. در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات بود که ملوانی ها 200 میلیون به حساب ذوب آهن واریز کردند تا رافخایی یک بار دیگر ملوانی شود.

او فصل گذشته با هشت گل زده بهترین گلزن ملوان بود و با توجه به قرارداد دو ساله اش، برای لیگ دوازدهم در انزلی ماند. او در اولین بازی فصل تک گل سه امتیازی ملوان مقابل گهر را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در هفته دوم هم یکی از دو گلی که منجر به تساوی مقابل نفت شد را وارد دروازه حریف کرد.

او در هفته سوم اولین هت تریک فصل را انجام داد و زمینه ساز پیروزی با ارزش تیمش مقابل صبا شد. هر چند رافخایی سه گل از پنج گلش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده اما در حال حاضر بهترین گلزن لیگ است و خودش هم مدعی شده بدش نمی آید آقای گل شود. او تكنيكي است و باهوش و در زمين و هوا به يك اندازه مطمئن است.

5 پدیده لیگ کهکشانی

میلاد نوری

نوری سال ها قبل به عنوان  هافبك وسط در فولاد اهواز چهره شد و عنوان یکی از پدیده های لیگ را به خود اختصاص داد. آن زمان تعداد زیادی از کارشناسان اعتقاد داشتند نوری می تواند مهره فیکس تیم ملی ایران شود اما او خیلی زود با تصمیم های اشتباهش از سطح اول فوتبال ایران دور شد.

حضور او در استیل آذین لیگ یکی باعث شد تا دیگر دیده نشود. در ابتداي لیگ هشتم بود که نوری سر از استقلال درآورد و با نظر امیر قلعه نویی آبی پوش شد. او در استقلال هم یک فصل کامل نیمکت نشین بود و فقط در جام حذفی به میدان رفت. نوری بعد از آن راهی ابومسلم شد و با سقوط این تیم دوباره به لیگ یک رفت. دیگر از نوری خبری نبود تا اینکه فصل گذشته ویسی او را به صبا آورد.

او خیلی زود مهره فیکس صبا شد و نقش تعیین کننده ای در آسیایی شدن این تیم ایفا کرد. او با آمدن گل محمدی بر خلاف خیلی ها در لیست مازاد قرار نگرفت و در این تیم ماندنی شد. پیش از شروع فصل کمتر کسی پیش بینی می کرد نوری در ترکیب ثابت گل محمدی جایی داشته باشد اما او امسال هم توانایی هایش را اثبات کرد و فراتر از حد انتظار ظاهر شد.

او با چهار گلی که در دو هفته ابتدایی برای صبا به ثمر رساند باعث شد این تیم شش امتیاز با ارزش بگیرد و شروعی خوب در این فصل داشته باشد. حالا خیلی ها منتظرند او را در مصاف حساس با پرسپولیس ببینند تا مشخص شود درخشش او موقتی بوده یا خیر. شوت هاي از راه دور ، سربالا بودن به هنگام پاس دادن و قدرت راهبري تيم از امتيازات اوست. او اگر به لحاظ بدني آماده باشد مي تواند آلترناتيوي موثر براي جباري محسوب شود.

5 پدیده لیگ کهکشانی

رضا حقیقی

شاید تا پیش از اینکه کی روش، حقیقی را به تیم ملی دعوت کند، کمتر کسی اسم او را شنیده بود. حضور فیکس او در ترکیب تیم ملی باعث شد او خیلی زود به یکی از  هافبک های اسمی  فوتبال ایران تبدیل شود. هنوز لیگ یازدهم تمام نشده بود که سرخابی ها دست روی هافبک ملی پوش فجر گذاشتند و خواهان جذب او شدند. جالب اینکه حقیقی خیلی زود به پیشنهاد سرخ ها چراغ سبز نشان داد اما قرارداد او با فجر مانع از انتقال او به تهران شد.

در این میان رویانیان که پروژه پرسپولیس کهکشانی را دنبال می کرد مذاکرات فراوانی با فجری ها داشت اما آنها در نهایت با رفتن حقیقی مخالفت کردند. در هر حال حقیقی جوان در شیراز ماندنی شد و بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو بست. او در سه هفته ابتدایی لیگ نقش فراوانی در موفقیت فجر داشته و به صدرنشینی این تیم کمک فراوانی کرده است.

درخشش حقیقی در میانه میدان باعث شده رفتن چند بازیکن کلیدی این تیم به هیچ عنوان به چشم نیاید. کاپیتان فجر تا به اینجا از خیلی از  هافبک دفاعی های اسمی  لیگ عملکرد بهتری داشته و توانسته ارزش هایش را بار دیگر نشان دهد. شاید اگر او در پرسپولیس بازی می کرد الان قرمزپوشان به جای فجر صدر نشین بودند. حقيقي از همين حالا خودش را براي جانشيني نكونام آماده كرده است.در آينده اي نه چندان دور.

5 پدیده لیگ کهکشانی

مجتبی شیری

علی دایی فصل گذشته امید عالیشاه را به عنوان پدیده به فوتبال ایران معرفی کرد و این طور که به نظر می رسد امسال هم قصد دارد این روند را ادامه دهد. مجتبی شیری (با مجتبي شيري مدافع پارسال پرسپوليس اشتباه نشود) که فصل گذشته با آمدن دایی، راه آهنی شد و در تعداد کمی  از بازی ها به میدان رفت، امسال مهره فیکس شهریار شده و با درخشش در بازی های ابتدایی فصل نشان داده می تواند پدیده این فصل فوتبال ایران باشد.

او با چهار گلی که برای راه آهن به ثمر رسانده چهار امتیاز برای راه آهن آورده و حالا باید دید می تواند این روند را ادامه بدهد یا خیر. جالب اینکه خیلی از رسانه ها این مجتبی شیری را در ابتدا با مجتبی شیری، مدافع فصل گذشته پرسپولیس اشتباه می گرفتند اما او حالا کاری کرده تا دیگر همه او را بشناسند.

5 پدیده لیگ کهکشانی

علیرضا جهانبخش

حالا مشخص شده تلاش های رویانیان برای جذب جهانبخش پیش از شروع فصل بی مورد نبوده است. اين بازیکن که فصل گذشته در داماش خیلی کم بازی می کرد، در فصل نقل و انتقالات تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت اما در نهایت با مخالفت داماشی ها انتقالش به پرسپولیس منتفی شد. رویانیان تلاش زیادی کرد تا رضایتنامه این بازیکن را از عابدینی بگیرد اما موفق به این کار نشد تا جهانبخش در داماش ماندنی شود.

او حالا با گلزنی هایش در هفته سوم داماش را از بحران خارج کرد و نشان داد می تواند یکی از پدیده های این فصل باشد. این طور که شنیده می شود جهانبخش از همین الان برای پرسپولیسی شدن خودش را آماده کرده و می خواهد با کارنامه ای بلند بالا راهی این تیم شود. در هفته سوم او در ديدار با پيكان دو گل زد و دو گل ساخت و پايه گذار برتري 5 بر 3 داماش شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.