جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقاد دختر نادیا گلچین از برخی رفتارها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: خانواده ناديا دلدار گلچين با انتقاد از اعلام شماره حساب براي كمك به مادرش، از مردم خواستند  در اين گلريزان شركت نكنند.

دختر اين بازيگر سينما و تلويزيون گفت: متاسفانه بدون اينكه ما در جريان باشيم از طريق ارسال پيامك براي سينماگران و همچنين اعلام شماره حساب براي مادرم، گلريزان به راه انداختند كه اصلا موافق چنين كاري نيستيم.

انتقاد دختر نادیا گلچین از برخی رفتارها

وي يادآور شد: ما سال ها قبل براي فراهم كردن هزينه هاي عمل مادرم خانه اش را فروختيم و حالا با چنين روحيه اي چگونه مي توانيم از مردم كمك بگيريم؟! اي كاش قبل از به راه انداختن اين آبروريزي براي بازيگري كه يك عمر با آبرو زندگي كرده، حداقل با خانواده اش موضوع را مطرح مي كردند.

دختر ناديا دلدارگلچين با بيان اينكه مگر تا به حال كسي به ما كمك كرده كه بخواهيم به دنبال كمك مردم باشيم خاطرنشان كرد: اگر هم صحبتي كرديم روي سخن ما با مسئولين بود و حساب آنان از مردم فرق مي كرد.

وي ادامه داد: آقاي ميرعلايي با من تماس گرفت و از اين موضوع بسيار گلايه داشت و اعلام كردند: آقاي حسيني و شمقدري كاملا پيگير هزينه هاي درمان مادرم هستند.

ناديا دلدار گلچين هم اكنون در بخش كليه ي بيمارستان «مدرس» بستري است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.