سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تکذیب ممنوعیت ثبت مهریه بالای 110سکه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

هفت صبح: سخنگوی کمیسیون قضايی مجلس از بررسی چهار لایحه مهم قضایی در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.

به گزارش جهان، محمدعلی اسفنانی در گفتوگو با مهر اعلام کرد: در حال حاضر لایحه انتقال موردی محکومان روی میز کمیسیون قضايی مجلس قرار دارد که بهزودی نهایی میشود.

وی افزود: با تصویب و اجرای این لایحه قوانین موازی و موردی متوقف و قانونی جامع و کامل به کشور ارائه خواهد شد. متأسفانه در کشور ما، قانون استرداد مجرمان به صورت موردی تهیه شده و هماکنون کافی نیست، از این رو تصویب این لایحه مجموعه کاملی را در بحث استرداد مجرمان و انتقال موردی محکومان به حبس را به وجود میآورد.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس در پاسخ به اینکه لوایحی اعم از مجازات جایگزین حبس، قانون جامع وکالت و پیشگیری از وقوع جرم از مجلس هشتم مانده و نهایی نشده است، گفت: این سه لایحه همراه با لایحه مجازات جایگزین حبس در دستور کار کمیسیون قضايی قرار دارد و قطعا بهزودی بررسی در این مورد آغاز میشود. البته لایحه مجازات جایگزین حبس این هفته مورد بررسی قرار میگیرد.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس در مورد آخرین وضعیت لایحه حمایت از خانواده گفت: با ایراد شورای نگهبان دو ماده این لایحه در حال رفع ایراد در کمیته تخصصی کمیسیون است که در هفته جاری با تصویب و رفع ایراد به صحن و شورای نگهبان ارجاع میشود.

اسفنانی در پاسخ به اینکه در خطبه های پیش از نمازجمعه این هفته تهران اسدالله جولایی رئیس ستاد دیه اعلام کرده که طرحی را برای عدم ثبت مهریه بالای 110 سکه در دفترخانه ها ارائه کرده است، گفت: این طرح در برخی از کشورها مانند امارات هم مطرح است ولی این در حد یک تئوری است. پیشنهاد کتبی هم به کمیسیون ارائه نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.