دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازگشت ابوالفضل پورعرب به سینما +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: دقیقا یک ماه تا برگزاری رسمی سی ویکمین جشنواره فیلم فجر زمان باقیست.

ابوالفضل پورعرب همان ستاره محبوب سال های نه چندان دور سینماست که در اتفاقی نادر چندی پیش شوخی تلخ درگذشتش تیتر یک بسیاری از رسانه ها را از آن خود کرد.

غرض از این یادآوری، زنده کردن آن حاشیه ها نیست اما شاید جالب باشد بدانید پورعرب همین امسال و پس از سال ها دوری از جشنواره فجر احتمالاً با فیلم "پر سیاوشون" در جشنواره فجر امسال حضور خواهد داشت.

بازگشت ابوالفضل پورعرب به سینما +عکس

پورعرب در نمایی از "پر سیاوشون"

البته "پر سیاوشون" ابتدا به عنوان تله فیلم به کارگردانی مجتبی بیطرفان مقابل دوربین رفته بود و طبیعتاً به دلیل حذف بخش دیجیتال امکان حضور در جشنواره را نداشت اما پر کردن فرم جشنواره توسط عوامل فیلم می تواند نشان دهنده دورخیز آن ها برای کسب پروانه 35 میلیمتری برای اکران فیلمشان باشد.

"پر سیاوشون" داستان زندگی پدر و دختری است که برای تحقیق در مورد گیاه پر سیاوشون به میمند شیراز سفر می کنند و در آن جا اتفاقات مختلفی برایشان رخ می دهد. در کنار ابوالفضل پورعرب بازیگرانی چون سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، شقایق نوروزی، مرتضی ضرابی و... در این فیلم بازی می کنند.

هنوز حضور این فیلم در بخش های اصلی جشنواره قطعی نیست اما در صورت پذیرش، می تواند در حکم بازگشت پورعرب به پرده سینماها باشد. آخرین حضور پورعرب در جشنواره فیلم فجر فیلم پرحاشیه "زم هریر" بود که تا به امروز هم فرصت اکران عمومی هم پیدا نکرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.