دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرد اول دنیای تجارت را بشناسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: مجله فوربس، موریس چانگ 81 ساله را به عنون برترین مرد سرمایه گذار و تاجر سال 2012 میلادی انتخاب کرد.

به گزارش سنا، طبق عادت هر ساله، مجله فوربس برترین و بدترین ها را معرفی می کند، حال این برترین ها در صنعت، تجارت یا اقتصاد باشند یا بدترین ها در مدیریت، سهام یا بازارهای سرمایه.

این بار، فوربس برترین مرد سرمایه گذار و تاجر سال 2012 را معرفی کرده است. اما این مرد نه وارن بافت است، نه بیل گیتس، نه کارلوس اسلیم یا موکش آمبانی هندی.

موریس چانگ، متولد 10 جولای سال 1931، پیرمردی 81 ساله است که شاید لفظ پیر برای روحیه اقتصادی وی مناسب نباشد.

مرد اول دنیای تجارت را بشناسید

چانگ در شهر نینگبو در استان ژیچیانگ در چین متولد شد و در اوایل سال های جوانی قصد داشت با ادامه مسیر زندگی خود، یک نویسنده موفق شود که پدر وی که یکی از کارمندان برجسته دولت بود مانع ادامه تحصیل پسر در رشته های هنری شد.

در سال 1948 میلادی، هنگامی که چین در میانه جنگ جهانی بود خانواده چانگ به هنگ کنگ نقل مکان کردند و در سال بعد، برای ادامه تحصیل فرزند خود، موریس، در دانشگاه هاروارد، وارد آمریکا شدند.

به این ترتیب موریس، توانست در موسسه تکنولوژی ماساچوست موفق به کسب مدرک لیسانس علوم و فوق لیسانس در این رشته در دانشگاه مهندسی مکانیک شود.

وی پس از مردودی در آزمون دکترا به فکر پیداکردن شغل مناسب افتاد و به این نحو بود که وارد شرکت نیمه هادی سیلوانیا شد و به مدت سه سال در این شرکت مسغول به کار شد.

اما این کار نیز رضایت وی را جلب نکرد و در سال 1958 به شرکت Texas Instrument وارد شد و پس از سه سال کار طاقت فرسا در این شرکت به سمت مدیریت آی تی این شرکت منصوب شد و توانست با کمک این شرکت در آزمون دکترا شرکت کرده و مدرک خود را از دانشگاه استنفورد اخذ کند.

مرد اول دنیای تجارت را بشناسید

سال 2005 میلادی وی در سن 74 سالگی اعلام بازنشستگی کرد، سالی که بازارهای جهان، از یک بحران بزرگ عبور کرده بودند و شرکت TSMC را به عنوان یک رهبر و پیشرو برای صنعت الکترونیک می شناختند.

تا قبل از دهه 1980 میلادی، تولیدکنندگان قطعات کامپیوتری و رادیو تمام تلاش خود را برای ساخت قطعه های مزبور می کردند و حتی گاهی با مبالغی بسیار زیاد تن به ساخت قطعات می دادند تا بتوانند در بازار زنده بمانند.

اما در اواسط دهه 1980 شرکت ها با یک پدیده رو به رو شدند و در این بین، شرکتی تایوانی به آنها معرفی شد که توانستند قطعات یا ابزارآلات خود را از آن شرکت تهیه کنند. این موقعیت یک مانع عظیم مالی را از پیش روی شرکت ها بر می داشت تا بتوانند با هزینه های کمتر و خلاقیت بیشتر از بازار بهره ببرند.

این استقبال از شرکت تایوانی TSMC حتی نظر شرکت فیلیپس و AMD را هم جلب کرد.

مرد اول دنیای تجارت را بشناسید

چانگ، مدیرعاملی موفق برای TSMC نامیده می شود که تنها يك درصد از سهام این شرکت را دارا است و همیشه نگران آینده این شرکت بود.

به همین علت بود که وی نتوانست شاهد سقوط شرکت در دوران مدیریت تیسای باشد و دوباره سکان کشتی TSMC را به دست گرفت.

با ورود وی، شرکت دوباره با مسیر رشد رو به رو شد و سهام آن در بازار آمریکا به دهمین سال افزایش رسید و سود سال 2012 آن به رکوردی باورنکردنی دست یافت.

گزارش سه ماهه این شرکت از افزایش 62 درصدی سود تا سقف 7/1 میلیارد دلار خبر می داد و همین امر، چانگ را بهترین مرد دنیای تجارت در سال 2012 معرفی کرد.

این شرکت درآمدی بالغ بر 13 میلیارد و 982 میلیون دلار در سال 2010 داشته است و سود خالص در سال 2010 بالغ بر 5 میلیارد و 552 میلیون دلار بوده است.

TSMCبا 35 هزار کارمند سالانه 14 میلیارد دلار فروش را به ثبت می رساند، سهام آن در بورس نیویورک و بورس تایوان معامله می شود و در آخرین روز معاملاتی هر سهم آن 16 دلار و 93 سنت به فروش رفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.