شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله سیب سبز: «شنیده ام آب کرفس برای لاغری خیلی خوب است؛ من هم از امروز روزی 10 لیوان از آن می خورم تا حسابی لاغر شوم ...»، «فقط چای سبز! هیچی مثل چای سبز چربی ها را نمی سوزاند! من که فقط چای سبز می خورم و بس!...» شاید شما هم مشابه این جمله ها را از دهان اطرافیان شنیده باشید یا حتی خودتان گوینده چنین جمله هایی باشید! شما هم فکر می کنید بعضی نوشیدنی ها می توانند چربی هایی که در مدتی طولانی در بدن تلنبار شده را به صورت سریع و سیر آب کنند؟!

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

شیر کم چرب

شیر حاوی مقدار زیادی کلسیم است و کلسیم از طریق افزایش تجزیه چربى در سلول هاى چربى باعث تسریع در کاهش وزن می شود.

نظر متخصص

مصرف شیر به طور محسوس با كاهش احساس سیری به دلیل سركوب مركز گرسنگی در هیپوتالاموس مغز مرتبط است. البته مصرف بیش از 3لیوان شیر در روز در طولانی مدت به كاهش جذب روی و آهن منجر می شود كه خود این كمبودها از یك مكانیسم دیگر با تشدید چاقی مرتبط است! پس تعادل در مصرف شیر توصیه می شود.

آب یخ

با نوشیدن روزانه 8 تا 10 لیوان آب یخ 250 تا 500 کالری اضافه تر خواهید سوزاند؛ زیرا بدن برای گرم کردن آب یخ در دستگاه گوارش و رساندن دمای آن به دمای پایه بدن به سوزاندن کالری (یا چربی) بیشتر از معمول نیاز دارد. به این ترتیب در عرض یک هفته نیم کیلوگرم وزن از دست خواهید داد. همچنین یک پژوهش آلمانی نشان داده نوشیدن 2 لیوان آب بیشتر از معمول، متابولیسم بدن را تا 30 درصد افزایش می دهد، بنابراین از همین امروز نوشیدن مداوم آب را در برنامه خود بگنجانید.

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

مصرف فراوان آب سرد موجب ایجاد یك سازگاری متابولیكی در بدن در جهت افزایش متابولیسم و سوخت و ساز می شود. مصرف آب سرد به حركت منظم روده ها و بهبود جمعیت باكتری های مفید روده نیز كمك می كند و در كاهش وزن نقش دارد.

چای سبز

مطالعات نشان می دهد می توان با نوشیدن 3 تا 5 فنجان چای سبز در روز، 35 تا 43درصد چربی بیشتری سوزاند.

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

مصرف چای حقیقتا با افزایش متابولیسم و بهبود جمعیت باكتری های روده

ارتباط دارد. با این حال، در مورد نقش چای سبز مبالغه می شود. مصرف چای های

تركیبی نقش موثرتری دارد ولی چای سبز خالی چنین نقش بارزی ندارد.

سرکه سیب

سرکه سیب باعث احساس سیری در فرد می شود. همچنین سموم را از کبد دفع می کند. عملکرد كبد کاملا وابسته به میزان متابولیسم بدن است. هرچه كبد سالم تر باشد، سلول های چربی بیشتر از بین می روند. برای بیشترین بهره از سرکه سیب، می توانید 2 قاشق از آن را پیش از وعده غذایی در آب حل کرده و نوش جان کنید.

نظر متخصص

بین تمام موارد یاد شده، سركه سیب بیشترین نقش را در كنترل جمعیت باكتری های باكتروئیدس دارد. سركه سیب با كاهش جمعیت باكتروئیدس ها و افزایش باكتری های فیرمیكوتس های روده، موجب كاهش جذب مواد غذایی در روده می شود و نقش موثری در كاهش وزن دارد.

آب سبزیجات

نوشیدن یک لیوان آب سبزیجات قبل از وعده های اصلی غذا باعث می شود 135 کالری کمتر از همیشه غذا بخورید و به این ترتیب لاغر می شوید.

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

هرچه پتاسیم آب سبزیجات بیشتر باشد (مانند آب جعفری)، این اثر بارزتر است. با این حال بیماران قلبی و كلیوی باید در مورد میزان مصرف پتاسیم هوشیار باشند.

آب کرفس

کرفس سرشار از سدیم و پتاسیم است که ادرارآور است و باعث دفع آب اضافی و اسید اوریک از کلیه ها می شود، بنابراین وقتی قصد کاهش وزن دارید، با اضافه کردن کرفس به رژیم غذایی خود، آب اضافی بدن را به شیوه ای طبیعی و سالم دفع کنید.

نظر متخصص

آب كرفس مستقیما باعث كاهش وزن نمی شود. جای بسی شگفتی است كه بعضی از افراد در حیطه علم تغذیه به چنین باور غلطی دامن می زنند و صحه می گذارند.

قهوه سیاه

نوشیدن به طور متوسط 3 تا 4 فنجان قهوه سیاه در روز، می تواند فواید زیادی برای سلامت فرد داشته باشد. کافئین قهوه متابولیسم بدن و نیز سرعت کالری سوزاندن را افزایش می دهد. البته بهترین نکته آن بدون کالری بودن قهوه سیاه است که فقط باید با مقداری شیر کم چرب و مقدار بسیار کمی شکر خوش طعم شود.

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

مثل چای سبز است! مصرف قهوه حقیقتا با افزایش متابولیسم و بهبود جمعیت باكتری های روده ارتباط دارد. با این حال در مورد نقش قهوه هم مبالغه می شود.

چای سیاه

چای سیاه مانند قهوه سیاه هم حاوی آنتی اکسیدان است و هم دارای کافئین است؛ کافئین با کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن باعث چربی سوزی بیشتر در بدن می شود.

نظر متخصص

چای سیاه هم برادر چای سبز و قهوه است. این نوشیدنی در لاغری هم نقش دارد ولی این اثر چنان كم است كه نمی توان رویش حساب باز كرد.

پروتئین های مایع/پروتئین وی

پروتئین وی به ترشح هورمون های کاهنده اشتها کمک می کند. پروتئین های مایع یا شیک پروتئین ها به خصوص در حالت مایع، موجب افزایش متابولیسم و ایجاد ماهیچه می شوند و چربی های بدن را سریع تر می سوزانند.

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

مسائل مطرح شده صحیح است.

اسموتی های ماستی

باور عمومی

نه تنها غلظت اسموتی باعث از بین رفتن اشتهای فرد می شود بلكه اضافه کردن ماست به آن باعث از بین رفتن 61درصد چربی بیشتر و بیش از 81 درصد چربی شکمی بیشتر می شود. کلسیم موجود در ماست به سوختن چربی ها کمک کرده و از تشکیل توده های چربی در بدن جلوگیری می کند. با افزودن پروتئین وی و مقداری میوه به ماست، می توانید یک اسموتی لاغری عالی داشته باشید!

بهترین نوشیدنی‌ها برای چاق‌‌ ها

مسائل مطرح شده صحیح است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.