شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مقابله با ایران در نیمکره غربی قانونی شد! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئيس جمهور آمريكا با امضاي قانون مقابله با نفوذ ايران در نيمكره غربي، به وزارت خارجه اين كشور دستور داد مانع نفوذ ايران در آمريكاي لاتين شود.

به موجب اين دستور اوباما، وزارت خارجه آمريكا موظف مي شود كه از طريق بكارگيري راهكارهاي سياسي و ديپلماتيك با نفوذ ايران در آمريكاي لاتين مقابله كند.

اين قانون كه به امضاي باراك اوباما رسيد «قانون مقابله با ايران در نيم كره غربي» نام دارد و در ابتداي سال 2011 ميلادي از سوي قانون گذاران آمريكايي به تصويب رسيده بود.

به موجب اين قانون وزارت خارجه آمريكا بايد ظرف 180 روز راهكاري را براي مقابله با نفوذ ايران در آمريكاي لاتين تهيه كند.

هرچند كه اين راهكار محرمانه بوده و فقط در اختيار قانون گذاران آمريكايي قرار مي گيرد اما ممكن است خلاصه اي از آن نيز براي استفاده عموم منتشر شود.

در اين قانون همچنين از وزارت كشور آمريكا خواسته شده تا نظارت خود در مرزهاي آمريكا با كانادا و مكزيك را براي جلوگيري از فعاليت هاي ايران افزايش بدهد.

نهادهاي مرتبط با اين قانون موظف مي شوند كه در چارچوب مقابله با تروريسم از رشد افراط گرايي در كشورهاي آمريكاي لاتين جلوگيري شود.

اين قانون در حالي به امضاي اوباما رسيده كه براساس اعلام نهادهاي اطلاعاتي آمريكا كه كشورهاي خاورميانه را با دقت زير نظر دارند، هيچ سند محكمي براي اثبات فعاليت ايران در كشورهاي آمريكاي لاتين وجود ندارد. اما با اين وجود آمريكا نگران آن است كه ايران به واسطه روابط گرم خود با كشورهاي ونزوئلا، بوليوي و اكوادور، نفوذ خود در ساير كشورهاي آمريكاي لاتين را نيز افزايش بدهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.