دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شکنجه وحشیانه نامزد 26 ساله با پیچ‌ گوشتی داغ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پليس آمريكا در گزارشي از دستگيري مردي خبر داد كه مدت يك ماه نامزدش را مورد شكنجه و آزار قرار داده است.

بنابر اعلام پليس نيويورك، « آنتوني متيو» 31 ساله، در يك ماه گذشته نامزد 26 ساله اش را داخل آپارتمانش حبس و اقدام به شكنجه او كرد.

پليس نيويورك همچنين اعلام كرد: «آنتوني» با بستن دست و پاهاي نامزدش او را با آهن و پيچ گوشتي داغ سوزانده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده است.

پليس نيويورك پس از دريافت تماس مشكوكي مبني بر وقوع اين جنايت به محل اعزام شد و اين زن را كه به شدت آسيب ديده بود، پيدا كرد.

به گفته سخنگوي پليس نيويورك، «آنتوني» با ديدن نيرو هاي پليس قصد داشت از خروجي پشتي ساختمان فرار كند اما پيش از اين كه موفق شود به دام پليس افتاد.

بنابر اعلام پليس، اقدام به قتل نافرجام، آدم ربايي، تجاوز و حمل غيرقانوني سلاح از جرائمي است كه متوجه «آنتوني» خواهد بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.