شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش تعرفه گازبهای مشترکان پر مصرف - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از اعمال تعرفه افزایشی گاز بهای مشترکان پرمصرف خبر داد و تصریح کرد: در صورتی که مشترکان بدهکار شرکت ملی گاز نسبت به پرداخت گازبهای خود اقدام نکنند، گاز آنها قطع می شود.

محمدرضا غروی با اعلام این که شرکت ملی گاز برای اعمال مدیریت مصرف گاز در بخش خانگی قبوض گاز بها را در سه رنگ صادر می کند، گفت: این امر شرایطی را فراهم کرده است که مشترکان با رویت قبض گاز، مصرف فعلی خود را متوچه شده و با الگوی مصرف صحیح تطبیق دهند.

وی افزود: در این اقدام قبوض مشترکانی که الگوی مصرفشان در پله های اول و دوم طرح تفکیک ثبت شده است با رنگ سبز نشان داده می شود و قبوض آنهایی که می توانند با مصرف بهینه به الگوی مصرف نزدیک شوند با رنگ زرد صادر می شود و آنهایی که بیش از الگو، گاز مصرف کرده اند قبوضی با رنگ قرمز دریافت می کنند.

مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: معنی رنگ بندی قبوض گازبها این است که افراد دارای قبض سبز هزینه کمتری پرداخت می کنند و به تدریج با تغییر رنگ این قبوض مبالغ پرداختی برای گاز بها نیز افزایش خواهد یافت.

پرمصرف ها برای هر متر مکعب گاز 350 تومان می پردازند

غروی توضیح داد: مشترکانی که در اقلیم های مختلف در پله اول قرار می گیرند برای مصرف هر مترمکعب گاز 30 تومان و در پله دوم 50 تومان پرداخت می کنند، اما به تدریج با افزایش مصرف گاز و خارج شدن از الگوی مصرف قیمت محاسباتی گاز مصرفی خانگی برای هر مترمکعب گاز به 350 تومان افزایش خواهد یافت، بنابراین هرچه گاز کمتری مصرف شود، محاسبه ی قیمت گاز در پله های پایین محاسبه می شود و بالعکس.

به گفته ی او در هشت ماه اول امسال 58 درصد مشترکان شرکت ملی گاز قبض سبز، 33 درصد زرد و تنها 9 درصد قبض قرمز دریافت کرده اند. این در حالی است که بررسی عملکرد مشترکان در سال 90 نشان می دهد که 33 درصد مشترکان قبوض سبز، 46 درصد قبوض زرد و 21 درصد قبوض قرمز دریافت کردند.

غروی با ابراز امیدواری از این که مشترکان شرکت ملی گاز با رعایت الگوی مصرف در ماه های سرد سال مصرف بهینه داشته باشند، یاد آور شد: با مصرف صحیح گاز نه تنها افراد می توانند به اقتصاد خانوار خود کمک کنند بلکه زمینه را برای برخورداری همه بخش ها از گاز فراهم می کنند.

گاز مشترکان بدحساب قطع می شود

مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به این که ادامه عملیات گازرسانی مستلزم استمرار سرمایه گذاری شرکت ملی گاز ایران است، گفت: بنابراین از کلیه ی مشترکان خانگی، صنعتی، تجاری و جایگاه های CNG درخواست می شود با پرداخت به موقع بدهی های خود در اجرای پروژه های گازرسانی به شرکت گاز کمک کنند.

وی تصریح کرد: چنانچه مشترکان در زمان مقرر نسبت به پرداخت بدهی گازبهای خود اقدام نکنند، شرکت ملی گاز ناگزیر به انجام اقدامات مقتضی خواهد بود؛ به طوریکه قطع گاز برخی مشترکان بدحساب از جمله این اقدامات است.

افزایش مصرف گاز امسال به علت یک میلیون مشترک جدید

غروی با اشاره به این که متوسط مصرف گاز در سال جاری در ماه های ابتدایی 369 میلیون مترمکعب بود، گفت: با افزایش دمای هوا مصرف گاز در آبان ماه به 433 میلیون مترمکعب رسید.

مدیر امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این که روند مصرف گاز امسال مشابه سال گذشته است، اظهار کرد: اما با نزدیک شدن فصل سرد روند مصرف گاز سیر صعودی خواهد داشت.

غروی پیش بینی کرد که روند مصرف گاز در فصل سرما افزایش بیشتری یابد، چرا که در یک سال گذشته حدود یک میلیون مشترک جدید به تعداد مشترکان شرکت ملی گاز اضافه شده است که این امر به طور طبیعی موجب خواهد شد که روند مصرف گاز نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

این مدیر شرکت ملی گاز در پایان به مردم توصیه کرد: با مدیریت مصرف و استفاده بهینه از گاز شرایط را برای استفاده کلیه ی بخش ها از این سوخت مهم فراهم کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.