دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گل محمدی: می توانستیم فجر را 6 تایی کنیم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گل محمدی از بازی پروویچ بازیکن تازه وارد پرسپولیسی ها راضی است: «پروویچ خوب بود و انتظاراتم را برآورده کرد. سریع خودش را با جو پرسپولیس هماهنگ کرد. چند موقعیت گلزنی را از دست دادیم. روز مهاجمان ما نبود. مثل بازی با ملوان یک بازی توپ ها گل می شود و یک بازی هم گل نمی شود. از همه بازیکنان راضی هستم و بهترین ها را به میدان می آورم. نیمکت قوی می خواهم که نیمکت قوی داریم.»

سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد داور این بازی هم یک پنالتی برای تیمش نگرفته: «از داور تشکر می کنم. بازی را خوب سوت زد ولی در برخی صحنه ها دچار اشتباه شد. خطای روی رضایی پنالتی بود. من هم مربی هستم و از اتفاقات درون زمین ناراحت می شوم.»

شروع خوب گل محمدی با پرسپولیس، او را غافلگیر کرده است: «می شود روی این موضوع فکر کرد که چرا موفق شدیم. از نظر روحی و روانی کار کردیم. الان همه در شرایط خوبی هستند. از نظر بدنی هم کار داریم و کارمان سخت است.»

ما را مثل گوشت قربانی اینطرف و آنطرف کشیدند

یاوری: گل زودهنگام شیرازه تیممان را از هم پاشید

محمود یاوری سرمربی باتجربه فجر سپاسی در نشست خبری بعد از ابتدا به شوخی گفت: «ما خودمان هم قرمزیم!». اما نتوانست ناراحتی اش را پنهان کند: «حرفی ندارم، 4 بازیکن اصلی مان را نداشتیم و به داشته هایمان افتخار می کنم. بازی امروز بین دارا و ندار بود، ما 2 میلیارد هزینه کردیم و پرسپولیس 35 میلیارد. اگر پول ها را وسط می ریختند آنها برنده بودند. روز خوبی نداشتیم. پرسپولیس شایسته برد بود ولی ما هم نباید به این راحتی می باختیم. باید زمان بگذرد تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. پرسپولیس در 15 دقیقه اول خیلی خوب بود و ما این شرایط را پیش بینی نمی کردیم. این باخت برای ما یک تلنگر بود که مسئولان استان بیشتر توجه کنند. اگر فکری به حال تیم نکنند روزهای بدتری در انتظار ماست. پول نداریم بازیکن جذب کنیم و بازیکن خوب هم با پول ما به فجر نمی آید.»

گلایه های یاوری تمامی نداشت: «زندگی ادامه دارد. هفته پیش هم که بازی کردیم تا مچ پا در آب بودیم. بازیکنان ما مرد بودند اما اهل آن بازی نبودند، سر می خوردند. در صحنه گل اول هم همین اتفاق افتاد. با آن گل شیرازه ما به هم ریخت. زمین و زمان و هواپیما هم برای پرسپولیس بود. این تیم چشم و چراغ ایران است، اشکالی ندارد اما ما هم انسان هستیم. امروز روی این زمین بازی کردیم که 8 هزار بلیت بیشتر بفروشند. زمین دستغیب از ورزشگاه تختی دورود بهتر است پس چرا مثل گوشت قربانی ما را اینطرف و آنطرف کشیدند. بازی که ساعت 15 بود چرا ساعت 14 برگزار شد نمی دانیم. شاید نظر فدراسیون فوتبال بوده است.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.