شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جواهر دزدی در پوشش کمک به فقرا! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: اعضاي باندي که به بهانه کمک به نيازمندان، طلاي زنان سالمند را سرقت مي کردند در جريان تحقيقات پليسي دستگير شدند.

سوم اسفند سال گذشته پيرزني با مراجعه به کلانتري 177 خاور شهر به مأموران اعلام کرد که از سوي سرنشينان يک دستگاه خودروسواري و به بهانه پرسيدن نشاني افراد نيازمند مورد سرقت قرار گرفته و سرنشينان خودرو با جلب اعتماد وي گردنبند طلايش را به بهانه ديدن گرفته و به شيوه اي خاص اقدام به سرقت گردنبند وي کرده اند.

با تشکيل پرونده مقدماتي و به دستور بازپرس شعبه دوم مجتمع قضايي شهرري، پرونده براي رسيدگي تخصصي در اختيار پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.با ارجاع پرونده به پايگاه نهم و آغاز تحقيقات، کارآگاهان موفق به شناسايي دهها مالباخته اي شدند که بدين شيوه و شگرد و از سوي سرنشينان انواع خودروهاي پرايد و پژو مورد سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته بودند.

همگي مالباختگان در اظهارات مشابه عنوان مي کردند که سارقان به بهانه بازپس دادن طلاي آنها و با قرار دادن طلا و جواهرات در داخل کيسه هاي پلاستيکي اقدام به سرقت کرده اند و در لحظه سرقت هيچکدام از مالباختگان متوجه سرقت نشده اند.

بررسي اظهارات مالباختگان نشان داد که سارقين به بهانه کمک به نيازمندان و بين ساعت هاي 11 الي 14 در قالب تيم هاي دو يا سه نفره و با خودروهاي پژو و پرايد، در محله هاي خلوت جنوب شهر به زنان سالخورده نزديک شده و با طرح اين موضوع که به دنبال افراد نيازمند منطقه هستند تا مقاديري لباس را به آنها تحويل دهند، اقدام به جلب اعتماد اين افراد مي کنند.

در ادامه و پس از جلب اعتماد، يکي از سرنشينان خودرو به بهانه اينکه با ديدن طلاجات پيرزن قصد دارد طلاي مشابهي براي نامزدش خريداري کند، از مالباخته مي خواهد تا طلاجات را به وي داده تا بتواند مشخصات آنرا به خاطر بسپارد. در اين زمان سارقان پس از گرفتن طلاجات و رؤيت، آنها را داخل کيسه پلاستيکي حاوي البسه انداخته و با تحويل دادن کيسه پلاستيکي به صورت کاملا طبيعي از محل دور مي شدند. مالباختگان نيز بدون وارسي دقيق، کيسه پلاستيکي را به خانه برده و آن زمان متوجه مي شدند که پلاستيک سوراخ بوده و سارقين از اين طريق اقدام به سرقت طلاجات آنها کرده اند.

در ادامه رسيدگي به اين پرونده و با توجه به تعدد سرقت هاي انجام شده به شيوه وشگرد فوق در مناطق جنوب تهران و همچنين برخي شهرستان هاي اطراف تهران، هماهنگي هاي لازم با ديگر مراکز انتظامي انجام و کارآگاهان پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ متوجه شدند که دو نفر از سارقاني که قصد داشتند تا بدين شيوه وشگرد اقدام به سرقت طلا و جواهرات از زنان سالمند کنند، چهارم مهر امسال در شهرستان گرمسار دستگير شده اند.با انجام هماهنگي هاي لازم، دو متهم دستگير شده به اسامي”ميلاد” و”اکبر” در اختيار پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند که در ادامه تحقيقات علاوه بر معرفي همدستان خود به دهها فقره سرقت مشابه در گرمسار و شهرري اعتراف کردند.

با شناسايي هويت ديگر اعضاي گروه سارقان، تحقيقات نامحسوس پليسي باي شناسايي مخفيگاه و محل هاي تردد آنها آغاز شد و با شناسايي مخفيگاه همگي متهمان، طي اقدامي ضربتي و غافلگيرانه و در چندين عمليات همزمان، 5 عضو ديگر اين گروه به اسامي”مجيد. م”،”ابوالفضل. ص”،”داوود. ف”،”مسعود. ش” و”مسلم. ص” دستگير و در بازرسي از مخفيگاه متهمان البسه بسته بندي شده به همراه مقاديري از طلا و جواهرات متعلق به تعدادي از مالباختگان کشف و در اين رابطه تعداد دو دستگاه خودرو پرايد و پژو پارس که بر اساس اعترافات متهمان از آنها در ارتکاي سرقت هاي مي کردند نيز توقيف شد.

سرهنگ کارآگاه مرتضي رستمي، رئيس پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت: با توجه به شناسايي دهها مالباخته و اعترافات متهمان در خصوص تعدد و گستردگي سرقت هاي انجام شده در شهر تهران و همچنين ديگر شهرها و استان هاي کشور، قرار قانوني از سوي مقام قضائي صادر و متهمان براي شناسايي ديگر جرايم ارتکابي و ساير مالباختگان در اختيار پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند. تمام مالباختگاني که در طول يک سال گذشته و بدين شيوه و شگرد مورد سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته اند دعوت مي شود تا براي شناسايي متهمان و پيگيري شکايات خود به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در شهرري ـ خيابان آستانه مراجعه کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.