شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روایت اسرائیلی از شایعه مذاکره ایران و آمریکا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارنوت به نقل از مقام هاي مطلع در آمريكا انجام هرگونه مذاكره دو جانبه ميان ايران و آمريكا در ماه هاي گذشته را تكذيب كرد.

در حالي كه طي ماه هاي گذشته شايعات بسيار متنوعي درباره ديدار مقام هاي بلند پايه ايراني و آمريكا در كشورهاي مختلف از جمله عمان منتشر شده بود، روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارنوت در شماره روز شنبه خود همه اين اخبار را تكذيب كرد.

پيش از اين تعداد زيادي از منابع غربي از جمله همين روزنامه از ديدار دكتر ولايتي مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامي در امور بين المللي و والري باومن جارت مشاور باراك اوباما خبر داده بودند

.

يديعوت آحارنوت در گزارش خود به نقل از يك مقام آمريكايي نوشت: تلاش واشنگتن براي گفت وگوي مستقيم با ايران پس از ابقاي باراك اوباما رئيس جمهور آمريكا در ماه گذشته، پاسخي واقعي به همراه نداشته است.

اين روزنامه از قول منبع آمريكايي خود ادامه داد: پاسخ ايراني ها نه مثبت و نه منفي بود. ايراني ها چيزي نگفتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.