جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران – آلمان فردای انتخابات ریاست جمهوری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

والیبال ایران برای میزبانی بازی های لیگ جهانی با مشکلی جدی روبرو شده است؛ همزمانی تاریخ برگزاری این مسابقات با انتخابات ریاست جمهوری والیبال ایران بعد از سال ها به لیگ جهانی والیبال راه پیدا کرده است.

امسال بعد از اینکه تیم ملی، مصر و ژاپن را در مسابقات مقدماتی شکست داد، روز نوزدهم شهریور ماه حضورش را در این لیگ قطعی کرد. بعد از این اتفاق همه منتظر بودند ببیند که ایران می تواند میزبان یکی از بازی ها باشد یا نه. چندی پیش فدراسیون جهانی والیبال گروه بندی را اعلام کرد و ایران با تیم های روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان همگروه شد.

با اعلام زمانبندی مسابقات، میزبان تیم های ملی آلمان و صربستان به ایران رسید. طبق زمانی که فدراسیون جهانی مشخص کرده است، ایران باید روزهای 25 و 27 خرداد در ورزشگاه آزادی از تیم آلمان میزبانی کندن اما این میزبانی با معضل بزرگی روبرو است. انتخابات ایران قرار است 24 خرداد ماه برگزار شود و الوین بازی ایران و آلمان با فردای روز انتخاب ریاست جمهوری ایران و روز شمارش آرا مصادف است.

تیم آلمان باید چند روز قبل از بازی وارد ایران شود. حضور آنها با اوج فعالیت ستادهای انتخاباتی همراه است؛ روزهایی که همه شهرهای ایران به خصوص تهران شلوغ ترین است. فردای روز انتخابات هم تماشاگران زیادی راهی ورزشگاه آزادی می شوند. در شرایطی که بیشترین نیروهای امنیتی درگیر این هستند که رای گیری و شمارش آرا بدون مشکل برگزار شود، باید امنیت ورزشگاه آزادی را هم تامین کنند.

گفته می شود فدراسیون والیبال مدت هاست که در تلاش است تا تاریخ میزبانی مسابقات را تغییر بدهد اما فدراسیون جهانی موافق هیچ تغییری نیست. فدراسیون نگران این است که شورای تامین قهرمان، اجازه انجام این بازی ها را همزمان با انتخابات ندهند. فدراسیون جهانی والیبال شرط و شروط های زیادی برای برگزاری این مسابقات در کشور میزبان می گذارد.

اگر ایران میزبان خوبی در این چند مسابقه نباشد، احتمال آنکه میزبانی را از ایران بگیرند و در دوره های بعدی لیگ جهانی ایران را حذف کنند، بسیار زیاد است. در روزهایی که محمد داورزنی، رئیس فدراسیون جوابگوی تماس های تماشا نبود، محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون درباره این نگرانی ها صحبت کرد.

آقای افشار دوست، فدراسیون راه حلی دارد که بازی ایران و آلمان در لیگ جهانی با انتخابات ریاست جمهوری همزمان نشود.

- بله ما از این موضوع باخبر هستیم ولی فدراسیون جهانی تاریخ مسابقات را تعیین کرده است و به همه کشورها ابلاغ شده. ما موظف به اجرای آن هستیم. متاسفانه نمی توانیم تاریخ مسابقات را تغییر دهیم.

شما به فدراسیون جهانی اطلاع داده اید که این مشکل را دارند؟

- نه هنوز. قطعا صحبت هایی را با FIVB انجام می دهیم. مدت زمان زیادی به مسابقات لیگ جهانی مانده.

مسئولان کشور چطور، این موضوع را می دانند؟

- با نزدیک شدن به مسابقات، حتما به مسئولان کشور خبر می دهیم.

شرایط کشور در انتخابات کاملا متفاوت و حساس است. احتمال دارد استقبال مردم از مسابقه کمتر شود.

- فکر نمی کنم این شرایط به وجود بیاید و استقبال مردم کم شود. مردم ما وظایف خودشان را به خوبی می شناسند. آنها می دانند که هم باید در انتخابات شرکت کنند و هم به ورزشگاه بیایند و حامی تیم ملی کشورشان باشند. امیدوارم در هر دو مورد، بهترین انتخاب را انجام دهند.

در زمان انتخابات، کشورهای دیگر به ایران توجه خاصی دارند. والیبال ایران برای اولین بار میزبان آلمان است. نگران نیستند که مشکلاتی پیش بیاید که به ضرر والیبال باشد؟

- همه جوانب را در نظر می گیریم و سعی می کنیم تا آنجایی که می توانیم نگذاریم مشکلی پیش بیاید. در نهایت امیدوارم که بازی زیبایی از تیم ملی ایران ببینیم و تیم ملی پرقدرت آلمان را شکست دهیم.

مشکل ورود زنان به ورزشگاه حل شد. به هر حال یکی از مواردی که در لیگ جهانی باید رعایت شود. این است که همه تماشاگران بدون مشکل بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند.

- فدراسیون به هیچ عنوان نمی تواند در این مورد تصمیم بگیرد. باید تا روزهای قبل از مسابقات منتظر خبر مسئولان باشیم.

توضیح: تماشا دیروز با مسئولان استانداری و شورای تامین تماس گرفت تا مشخص شود که این مسابقات در این تاریخ انجام می شود یا نه اما هیچ یک از آنها پاسخگوی تلفن همراهشان نبودند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.