جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجویان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدير کل شوراي برنامه ريزي آموزش عالي با اشاره به اجرايي شدن آيين نامه جديد کارشناسي در سال تحصيلي جاري، به 3 ضابطه حذف نمره افتاده از کارنامه ورودي هاي قبل از سال جاري اشاره کرد.

آيين نامه سه مقطع پرجمعيت دانشجويي کشور يعني دوره هاي کارداني، کارشناسي ناپيوسته و پيوسته در مهرماه از سوي وزارت علوم به دانشگاه هاي کشور ابلاغ شد. بر اساس اين آيين نامه، اگر دانشجويي در يک نيم سال تحصيلي قادر به گذراندن درسي نبود و ترم بعد همان درس را با نمره 15 به بالا گذراند، نمره افتاده در کارنامه به طور کامل حذف خواهد شد.

اين قانون شامل دانشجوياني که در ورودي هاي پيش از 90 دانشجو شده اند، نمي شود. علاوه بر اين، برخي دانشگاه ها در اجرايي کردن اين آيين نامه با مشکلاتي مواجه بودند که سعيد قديمي در گفت وگو با خبرنگار مهر، در اين باره گفت: معاونان آموزشي چند دانشگاه کشور شيوه نامه اي براي مطلوب اجرا کردن آيين نامه تازه ابلاغ شده کارداني و کارشناسي تنظيم کردند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا آيين نامه فعلي مي تواند براي دانشجويان ترم هاي تحصيلي قبل از 91 هم تسري يابد يا خير، گفت: پيشنهاد کرديم آنجايي که به نفع دانشجو است با کمترين تبعات براي دانشگاه ها و با حفظ کيفيت در آموزش، اجرايي کردن اين آيين نامه براي دانشجويان ورودي هاي سال هاي گذشته از نظر وزارت علوم مانعي ندارد.

اين مقام مسئول در وزارت علوم در خصوص اجرايي شدن بند حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجوياني که سال ورودشان به دانشگاه مربوط به قبل از 91 است، تاکيد کرد: اين موضوع مساله اي پيچيده است و نمي توان حکمي کلي صادر کرد، بلکه بايد دانشجو، رشته و دانشگاه محل تحصيل و ساير ملاحظات به صورت کامل ديده شود اما دانشگاه ها بالقوه پتانسيل آن را دارند که اين امر را براي سال هاي گذشته اعمال کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.